Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > RENAULT > Anunturi Auto Renault

Anunturi Auto Renault Masini Renault de vanzare si piese pentru Renault

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-09, 08:26   #1
adrian74

Stage 5
 
adrian74's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 564
Member of:
[RENAULT]
Default VIND(Schimb)ceasuri LAGUNA2

vreau sa vand masina si cred ca nu voi reusi sa-mi scot prea mult la ea,asa ca m-am gandit la schimb+diferenta pentru diferite lucruri pe care le-am facut in cei 3 ani de cand am masina,mai precis ceasurile din bord,afisajul de la computerul de bord,climatronicul,comanda geamurilor electrice de la sofer cat si cele de pe restul usilor,plafonierele,absolut tot ce a fost iluminat din fabrica cu BEC a fost inlocuit cu LED SMD,in cazul plafonierelor lumina este ALBA,nu galbuie ca cea din fabrica,lumina din bord(cea care era alba)acum este albastra iar butoanele de la climatronic sunt luminate rosu,avantajele tehnologiei led-consumul dar si faptul ca nu se incinge,deasemenea toti stim cat de repede se scuturau filamentele becurilor din fabrica,la astea in cazul in care nu esti prieten cu ciocanu' sau un badaran si-ti respecti masina atunci vei avea parte de o lumina frumoasa si placuta in masina cat si de ceva deosebit.Acum astept interesati si pasionati de Renault LAGUNA 2.Voi posta si poze pentru cei interesati.

Last edited by adrian74; 27-06-09 at 08:29.
adrian74 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 20:49   #2
casper_mik

Stock
 
casper_mik's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 8
Member of:
[RENAULT]
Default Re: VIND(Schimb)ceasuri LAGUNA2

chiar as vrea sa vad niste poze..
salutari..
casper_mik is offline   Reply With Quote
Old 23-10-09, 05:42   #3
adrian74

Stage 5
 
adrian74's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 564
Member of:
[RENAULT]
Default Re: VIND(Schimb)ceasuri LAGUNA2

poza de la semnatura este cu bordul masinii sau da-mi pe PM adresa de mess si-ti mai trimit poze
adrian74 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -