Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > AUDI > Anunturi Auto Audi

Anunturi Auto Audi Masini Audi de vanzare si piese pentru Audi

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-10-11, 17:06   #16
Sincronic

Stage 3
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 111
Member of:
[VW]
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

Quote:
Originally Posted by Sincronic View Post
prima data m-am referit la ceasurile din bord.. dupaia la alea 3 suplimentare..

pana la urma alea 3 suplimentare mai sunt valabile ?
si ce scria aici ?
Sincronic is offline  
Old 03-10-11, 17:10   #17
vanos

Stage 2
 
vanos's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

Le vezi cumva la vanzare?

Rog un administrator sa inchida topicul ca pe acest forum sunt numai 20% oameni seriosi care au treaba cu automotive, restul sunt numai agarici care daca si-au cumparat un cazan se cred miezul, nu imi pare rau daca am ofensat pe cineva cu remarca de mai sus...ceilalti care se regasesc in cei 20% bravo lor

P.S nu imi pasa nici daca imi iau BAN

Ziua buna!!!
vanos is offline  
Old 03-10-11, 17:24   #18
Sincronic

Stage 3
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 111
Member of:
[VW]
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

Quote:
Originally Posted by vanos View Post
ceasuri suplimentare 75 de ron

un PM si negociem preturile , nu sunt batute in cuie
ai si o poza cu ele pe topic. si in concluzie cu ce ai spus mai sus reiese ca esti un prost.

salut si bafta la vanzari pe alt forum acolo unde 80% din oameni sunt seriosi.
__________________
nu ma ca te
Sincronic is offline  
Old 03-10-11, 17:28   #19
vanos

Stage 2
 
vanos's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

La cati nervi mi-ai facut nici nu am mai stat sa citesc ce ai scris ... deci ca sa iti desenez o harta asa ca pentru tine ceasurile suplimentare ti-am raspuns ca s-au dat si asta apropo ti-am raspuns in aceeasi zi , iar mai sus iti ziceam de kilometraj ca nu e la vanzare acum lasa-ma drq in pace ca nu am timp de tine!!
vanos is offline  
Old 03-10-11, 17:29   #20
SmoKeyBv

Stage 4
 
SmoKeyBv's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 259
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

sutin ce spune sincronic.

am vorbit cu el pe forum de ceasurile alea 3 am stabilit cu el ce si cum.. si nu a mai raspuns.. l-am sunat si l-am intrebat daca mai sunt valabile ceasurile si a zis ca da si i-am spus sa le puna la posta sa le trimita ca le iau si vroiam sa-i las datele sa le trimita si a zis sa-l sun peste o ora ca mananca si de atunci nu a mai raspuns la telefon.. ii era greu sa spuna ca nu le vinde sau nu mai sunt valabile.

bafta pe alt forum.
SmoKeyBv is offline  
Old 03-10-11, 17:34   #21
vanos

Stage 2
 
vanos's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

HAA!!! Altul ... baietica dupa ce am vorbit cu tine si ti-am zis ca sunt la masa...si apropo nu cred ca ora 22:00 e chiar o ora ok sa suni lumea...nici macar un beep nu ai mai dat .
vanos is offline  
Old 03-10-11, 17:47   #22
SmoKeyBv

Stage 4
 
SmoKeyBv's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 259
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

tu crezi ca eu sunt idiot sa te sun ca vreau sa cumpar si dupaia sa nu te mai sun ? sa mai intru si pe forum sa-ti patez imaginea ? vrei sa zici ca nu ti-ai inchis telefonu dupa ce am vorbit cu tine ? si in urmatoarele zile nu ai raspuns la telefon ?

'baietica" vezi ca tu faci partea din aia 80% din care zici ca sunt "numai agarici care daca si-au cumparat un cazan se cred miezul" tu incerci sa dezmembrezi un cazan.

nesimtire de bucurestean la ce sa ma astept, si sa nu uit sa-mi cer scuze de ora tarzie la care te-am sunat. salut
SmoKeyBv is offline  
Old 03-10-11, 17:53   #23
vanos

Stage 2
 
vanos's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

Cazan da, da ce motor bun a avut cazanul ala pentru nevoile mele si observ ca ai avea nevoie de ceva de pe cazanul meu pentru cazanul tau , diferenta e ca al meu cazan sta pe trotuar ca nu am nevoie de el iar al tau cazan e masina de zi cu zi , baga si asta la lista de remarci tipice de bucurestean
vanos is offline  
Old 03-10-11, 18:04   #24
vanos

Stage 2
 
vanos's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Default Re: [DEZMEMBREZ]Audi b3 tip 89

Rog un moderator sa inchida topicul si sa imi dea un ban
vanos is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -