Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > AUDI > Anunturi Auto Audi

Anunturi Auto Audi Masini Audi de vanzare si piese pentru Audi

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-10, 22:34   #1
ulie.cozmi

Stage 5
 
ulie.cozmi's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,707
Member of:
[VW]
Default Cumpar Piese Audi 80 CC/'86

M-ar interesa in primul si in primul rand grila fata cu rama din jurul ei,manerele(toate 4),parbriz(fata), aripa dreapta fata, si 2 bandouri laterale(de pe usile fata/stanga-dreapta/Late),farurile(amandoua) si semnalizare dreapta fata.
care aveti va rog sa ma anuntati aici sau la tel 0766278906
__________________
Bmw E30 proud owner !

- >Dezmembrez Bmw e30 (ursulet)
ulie.cozmi is offline   Reply With Quote
Old 03-04-10, 01:51   #2
pui de drac

Stage 5
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,013
Default Re: Cumpar Piese Audi 80 CC/'86

pai hai sa vedem cu ce te pot ajuta din stocul meu de piese second, nu sunt impecabile sau noi noute, dar sunt in stare buna sau foarte buna

-manerele de portiere mai am de rezerva, trebuie sa ma uit, negre sau nichelate, cu sau fara "tragaci-ul" ala din interior de care deschis portiera.. ma uit maine si iti spun

-2 bandouri late pentru usile fata, stg+dr ar trebui sa fie

-farurile am o pereche in stare exceptionala, cu tot cu semnalizatoare "agatate" de ele, tot in stare super, cu prinderi, cu ce mai vrei tu (ar fi pacat sa nu iei si semnalizatorul opus, parerea mea)

cu piesele astea te pot ajuta, daca esti interesat, am sa le trantesc niste poze zilele astea si vedem cum ne intelegem si cu banii.

In principiu as mai avea niscaiva piese de rezerva pe care cred ca nu le voi folosi vreodata, daca mai apar si altele, da-mi de stire. Aici sau pe PM, sau pe mess la id-ul adanconst.

Bafta!
pui de drac is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 00:55   #3
pui de drac

Stage 5
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,013
Default Re: Cumpar Piese Audi 80 CC/'86

ma tem ca nu le mai dau, o sa vand masina, si o vand cu tot cu piesele de rezerva daca noul proprietar nu o sa le vrea, ramane in picioare oferta..
pui de drac is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 07:56   #4
ulie.cozmi

Stage 5
 
ulie.cozmi's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,707
Member of:
[VW]
Default Re: Cumpar Piese Audi 80 CC/'86

hai te rog nu le da. si asa masina ta e intreaga,nu are rost sa mai dai si piesele. am mare nevoie de piesele alea (
lasa-mi un nr de telefon si vb
ulie.cozmi is offline   Reply With Quote
Old 10-05-10, 01:37   #5
ulie.cozmi

Stage 5
 
ulie.cozmi's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,707
Member of:
[VW]
Default Re: Cumpar Piese Audi 80 CC/'86

= Deci la bandouri am renuntat,asa ca le-am dat pe toate jos si am revopsit toata masina..
= grila fata am comandato noua
= manerele le-am luat noi
= am gasit far dreapta cu semnalizare cu tot

mai am nevoie doar de far stanga(cu sau fara semnalizare).
parbriz daca e in stare buna/impecabila
doua telescoape portbagaj bune
un stop spate de pe partea dreapta(cel care vine pe capota portbagaj,si are becul pe mansalier pe el)

daca aveti careva piese sau aveti vre-un prieten care are piesele astea va rog sa-mi dati un nr de telefon sau ceva.
multumesc mult! ! !
ulie.cozmi is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -