Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > HONDA - ACURA > Anunturi Auto Honda - Acura

Anunturi Auto Honda - Acura Masini Honda de vanzare si piese pentru Honda

Reply
 
Thread Tools
Old 28-11-11, 12:44   #1
Lauretta

Stock
 
Lauretta's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 5
Member of:
[Honda]
Default Cumpar caroserie Honda Civic EJ9

Cumpar Caroserie Honda Civic EJ9 pt. recarosare. Lasati un mesaj sau sunati la 0785.807.223. Merci
Lauretta is offline   Reply With Quote
Old 28-11-11, 13:52   #2
razva_civic

Stage 4
 
razva_civic's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 191
Member of:
[Honda]
Default Re: Cumpar caroserie Honda Civic EJ9

Quote:
Originally Posted by Lauretta View Post
Cumpar Caroserie Honda Civic EJ9 pt. recarosare. Lasati un mesaj sau sunati la 0785.807.223. Merci

hello!

Ti-am vazut masina in Mosnita. Pacat de ea! Ce s-a intamplat?
razva_civic is offline   Reply With Quote
Old 28-11-11, 15:41   #3
Lauretta

Stock
 
Lauretta's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 5
Member of:
[Honda]
Default Re: Cumpar caroserie Honda Civic EJ9

Am avut-o parcata pe Chisodei si m-a facut unu zob as putea beneficia de asigurarea celui ce m-a lovit, dar nu am apucat sa trec masina pe numele meu, din motive...finainciare...iar fostul proprietar nu are bunavointa sa imi dea o imputernicire sa imi deschid un dosar de dauna si sa imi fac Honditza... deci...momentan sunt pe jos...si am nevoie de o caroserie sa imi fac masina...
Lauretta is offline   Reply With Quote
Old 28-11-11, 16:38   #4
marutzu_vti

Stage 5
 
marutzu_vti's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,499
Member of:
[Honda]
Default Re: Cumpar caroserie Honda Civic EJ9

am eu caroserie 150 euro goala doar cu geamurile si punte spate pe ea si cu actele normal de germania daca te intereseaza imi lasi pm o zi buna
marutzu_vti is offline   Reply With Quote
Old 28-11-11, 17:35   #5
giany_TM

Stage 5
 
giany_TM's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,762
Default Re: Cumpar caroserie Honda Civic EJ9

Quote:
Originally Posted by Lauretta View Post
Am avut-o parcata pe Chisodei si m-a facut unu zob as putea beneficia de asigurarea celui ce m-a lovit, dar nu am apucat sa trec masina pe numele meu, din motive...finainciare...iar fostul proprietar nu are bunavointa sa imi dea o imputernicire sa imi deschid un dosar de dauna si sa imi fac Honditza... deci...momentan sunt pe jos...si am nevoie de o caroserie sa imi fac masina...
Pacat de cele intamplate ...cel mai bine e totusi cu o alta caroserie si sa faci recarosare....si ca sa nu mai umbli dupa piese alea alea ar fi buna una intreaga...asta in cazul in care nu mai ai partea din fata intreaga .
__________________
giany_TM is offline   Reply With Quote
Old 29-11-11, 09:17   #6
Lauretta

Stock
 
Lauretta's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 5
Member of:
[Honda]
Default Re: Cumpar caroserie Honda Civic EJ9

Quote:
Originally Posted by giany_TM View Post
Pacat de cele intamplate ...cel mai bine e totusi cu o alta caroserie si sa faci recarosare....si ca sa nu mai umbli dupa piese alea alea ar fi buna una intreaga...asta in cazul in care nu mai ai partea din fata intreaga .

Pai da....cam asta ar fi cea mai ok varianta , ca nici nu vreau sa o capesc si ies si cel mai ieftin....borul e intreg, usile tot...doar tavanul e putin cutat si sptele e varza....am auzit ca veniti in tara. Cand va vad?
Lauretta is offline   Reply With Quote
Old 27-12-11, 22:59   #7
PPsLemon

Stage 1
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 11
Default Re: Cumpar caroserie Honda Civic EJ9

Quote:
Originally Posted by Lauretta View Post
Cumpar Caroserie Honda Civic EJ9 pt. recarosare. Lasati un mesaj sau sunati la 0785.807.223. Merci
buna. ai rezolvat problema? ceva poze cu masinutza?
PPsLemon is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -