Am un atv de 110CC de 3 ani. Majoritatea timpului l-am folosit off-road pe campuri, etc. Vreau sa il inmatriculez. Nu am oglinzi, semnalizari la el.
Nu am act de vanzare-cumparare/factura. Ce pot face sa il inmatriculez ?
ai vazut probabil quad-urile de 49 in 2t cu rotile alea mari,care sunt folosite la curierat.
Oricum anu trecut sau acum 2 ani parca daduse la tv ca nu mai e voie cu nici un fel de ATV pe sosea,nici cele care se conduceau cu B.