![]() |
Acte necesare circulatie ATV 110cc
Am un atv de 110CC de 3 ani. Majoritatea timpului l-am folosit off-road pe campuri, etc. Vreau sa il inmatriculez. Nu am oglinzi, semnalizari la el.
Nu am act de vanzare-cumparare/factura. Ce pot face sa il inmatriculez ? |
Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
Scrie clar in cartea lui cand il iei nou,NU SE FOLOSESTE PE DRUMURILE PUBLICE!@!!!!!.....
|
Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
Am vazut unele inmatriculate :D deci, cred ca se poate.
|
Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
da se poate!
faci acte la el' si dupa il poti inmatricula:arrow: |
Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
Si cam ce acte mi-ar trebui?
|
Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
ai vazut probabil quad-urile de 49 in 2t cu rotile alea mari,care sunt folosite la curierat.
Oricum anu trecut sau acum 2 ani parca daduse la tv ca nu mai e voie cu nici un fel de ATV pe sosea,nici cele care se conduceau cu B. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:45. |
- Copyright 2026 4Tuning