Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   ATV (https://forum.4tuning.ro/473-atv.html)
-   -   Acte necesare circulatie ATV 110cc (https://forum.4tuning.ro/473-atv/262872-acte-necesare-circulatie-atv-110cc.html)

Twist 07-06-11 15:59

Acte necesare circulatie ATV 110cc
 
Am un atv de 110CC de 3 ani. Majoritatea timpului l-am folosit off-road pe campuri, etc. Vreau sa il inmatriculez. Nu am oglinzi, semnalizari la el.
Nu am act de vanzare-cumparare/factura. Ce pot face sa il inmatriculez ?

xxxxx 07-06-11 18:38

Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
 
Scrie clar in cartea lui cand il iei nou,NU SE FOLOSESTE PE DRUMURILE PUBLICE!@!!!!!.....

Twist 08-06-11 18:19

Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
 
Am vazut unele inmatriculate :D deci, cred ca se poate.

blackrten1 09-06-11 07:21

Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
 
da se poate!
faci acte la el' si dupa il poti inmatricula:arrow:

Twist 09-06-11 08:43

Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
 
Si cam ce acte mi-ar trebui?

xxxxx 09-06-11 11:26

Re: Acte necesare circulatie ATV 110cc
 
ai vazut probabil quad-urile de 49 in 2t cu rotile alea mari,care sunt folosite la curierat.
Oricum anu trecut sau acum 2 ani parca daduse la tv ca nu mai e voie cu nici un fel de ATV pe sosea,nici cele care se conduceau cu B.


All times are GMT +2. The time now is 13:45.

- Copyright 2026 4Tuning