Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de teren 4X4

Masini de teren 4X4 Sectiune dedicata pasionatilor de Off-Road & 4X4

Reply
 
Thread Tools
Old 25-05-08, 22:23   #1
tatae

Stage 5
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 569
Default unde reconditionam ,reparam si confectiona bulbaruri, rolbaruri si scarite?

Salut

Unde Se Poate Reconditiona Un Bullbar Usor Lovit? Deasemenea O Scara?

Consider K Ar Fi Destul D Util Pt Noi Dak Am Face Si Bursa Serviciilor Pt 4x4 Unde Sa Posteze Cei Care Pot Presta Asemenea Servicii, Care Pot Aduce Diferite Accesorii Gen Proiectoare, Capitonaje, Jenti Pt 4x4 Etc:d
tatae is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 10:18   #2
sebaaa

Stage 5
 
sebaaa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,662
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: unde reconditionam ,reparam si confectiona bulbaruri, rolbaruri si scarite?

Quote:
Originally Posted by tatae View Post
Salut

Unde Se Poate Reconditiona Un Bullbar Usor Lovit? Deasemenea O Scara?

Consider K Ar Fi Destul D Util Pt Noi Dak Am Face Si Bursa Serviciilor Pt 4x4 Unde Sa Posteze Cei Care Pot Presta Asemenea Servicii, Care Pot Aduce Diferite Accesorii Gen Proiectoare, Capitonaje, Jenti Pt 4x4 Etc:d
eu daca as avea un bullbar ...l-as face negru mat.. si as tine un spray la mine in masina.. daca il lovesc de ceva..curat zona si dau respray..
cat de naspa l-ai lovit?
pune poza sa vedem ce se poate face
sebaaa is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 10:44   #3
tatae

Stage 5
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 569
Default Re: unde reconditionam ,reparam si confectiona bulbaruri, rolbaruri si scarite?

practic bullbarul nu este lovit! cineva inteligent a crezut k poate remorca masina legandu se d el!si l a starmbat la partea d jos! eu zic k se poate schimba acea bucata!
dak am timp o sa i fac si poze!
tatae is offline   Reply With Quote
Old 18-06-08, 11:52   #4
logtuning

Stage 5
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,882
Default Re: unde reconditionam ,reparam si confectiona bulbaruri, rolbaruri si scarite?

Quote:
Originally Posted by tatae View Post
Salut

Unde Se Poate Reconditiona Un Bullbar Usor Lovit? Deasemenea O Scara?

Consider K Ar Fi Destul D Util Pt Noi Dak Am Face Si Bursa Serviciilor Pt 4x4 Unde Sa Posteze Cei Care Pot Presta Asemenea Servicii, Care Pot Aduce Diferite Accesorii Gen Proiectoare, Capitonaje, Jenti Pt 4x4 Etc:d
De reparat nu stiu, dar noi iti putem vinde unul nou + proiectoare, praguri, jante, ...
www.logtuning.ro
www.cobra-sor.ro
logtuning is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -