Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Exterior

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 23-01-08, 13:10   #1
AlliedComposites


Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,083
Member of:
[4Tuning International]
Default Capac din fibra de carbon pentru Toyota MR2 spate

Am inceput sa fac aceasta piesa pentru clientii din canada si america, si am zis de ce nu sa nu ofer asta si celor din romania. Cu transportul in Romania, ar ajunge la $100... Nu stiu cat de multe MR2 sunt in Romania, dar daca exista interes, as putea trimite mai multe odata, si pretul ar scadea la in jur de $80. Nici un ban nu trebuie dat pana piesele nu ajung in Romania. Eu le trimit la un prieten in Bucuresti, si el o sa se ocupe sa le distribuie, si sa stranga banii. Daca sunte-ti interesa-ti, anuntatima, sau aduagati-va numele. Multumesc.

Mai multe poze aici: http://alliedcomposites.com/george/website/MR2.html

si aici: www.alliedcomposites.com
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	64
Size:	125.3 KB
ID:	432622   Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	71
Size:	125.7 KB
ID:	432623  
AlliedComposites is offline  
Old 04-02-08, 23:56   #2
pinjackass

Stage 2
 
pinjackass's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 67
Default Re: Capac din fibra de carbon pentru Toyota MR2 spate

Foarte putine MR2 in Romania
pinjackass is offline  
Old 05-02-08, 06:48   #3
AlliedComposites


Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,083
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Capac din fibra de carbon pentru Toyota MR2 spate

mai probabil, dar am zis sa pun oricum... desi asta e pentru MR2, nu inseamna ca nu pot sa fac si pentru alte masini chestii similare, sau alte chestii din carbon, deci daca lumea macar vede ce se poate face sunt fericit si daca cineva chiar vrea alte piese pentru alte marci, nu trebuie decat sa ma contacteze. Nu o sa pot sa fac piese pentru masinile europene care nu se vand in america/canada pentru ca nu am acces la piese originale ca sa folosesc la matrize. BMW, VW, AUDI, Volvo, Mercedes sunt din plin ca si in europa, dar restul din pacate nu. Cat despre asiatice, le avem pe toate deci aproape orice e posibil.
AlliedComposites is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -