[QUOTE=Gabi_323i;760184]ok sunt din plastic nu?
eu diseara dupa 6 tre sa ajung in drumul taberei asa ca e ok
nu sunt din fibra.
eu intre 18:45 si 19:20 sunt plecat.
daca e sa vi vino pana in 18:30 sau dupa 19:20 sa nu ma astepti.
daca e da un bip pe numarul meu (0720.395.524) si vin eu la masina.