Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Exterior

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-10-06, 16:20   #1
Tupac

Stage 3
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 154
Smile Este cineva care se ocupa si de montari eleron?

Salut,

Azi mi-a venit eleronul.
Va trebui sa il vopsesc (in principiu as avea unde sa fac asta, dar daca este pe aici cineva care imi poate garanta ca poate face si asa ceva, treaba marfa la un pret decent, nu spoiala, poate sunt receptiv..) si apoi sa il montez.
Deci caut sa vad daca este cineva care imi poate monta sau vopsit+montat un eleron pe masina mea, Alfa 147. Eleronul este tip "GTA look", in fapt o prelungire a lunetei, iar din pachetul cu care vine reiese ca se monteaza prin lipire. Eu cred ca este ceva simplu, dar domeniul meu fiind Networking, am zis sa las pe altii eventual sa faca ce se pricep
Deci astept oferte.
__________________
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v
Tupac is offline  
Old 12-10-06, 09:18   #2
Tupac

Stage 3
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 154
Default Re: Este cineva care se ocupa si de montari eleron?

Eleronul a plecat aseara la vopsit.
Se vede treaba ca "tunerii" de pe aici, mai au de invatat sau pot oricand alege sa se apuce de altceva, de vreme ce nimeni nu stie/vrea sa monteze un eleron...La fel si o parte din cei care isi fac reclame pe site-ul acesta afisand tot felul de reclame si bannere cu "Tuning, design,.." si alte tampenii, dar cand ii suni se dau loviti. Halal cultura de tuning!
Sunt revoltat.
Bleah!
Thread closed ca oricum e degeaba. Traim in Romania...
Tupac is offline  
Old 13-10-06, 17:50   #3
beck

Stage 5
 
beck's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,108
Default Re: Este cineva care se ocupa si de montari eleron?

in kit a venit un fel de mastic?
poti sa il lipesti cu silicon..
beck is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -