Quote:
Originally Posted by colantaridesign
150 ron pe element,adik 150 capota,150 haionul
vb pe mess sau tel
mess:colantaridesign
tel:0754479053
|
aa...pe element , pai esti cel mai scump pe care l-am gasit pana acum . bafta , dar nu m abag la banii astia