Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Navigatii, GPS, Detectoare, CarKit

Reply
 
Thread Tools
Old 12-11-05, 18:13   #1
Monkey_Bz

Stage 4
 
Monkey_Bz's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 274
Default Caut alarma auto

Sal. Am nevoie d ajutorul vostru. Vreau sa-mi cumpar o alarma pt masina si nu stiu d unde. Sper k cineva sa ma ajute cu niste informatii (o firma care vinde, monteaza si ofera garantie pt asa ceva)

C parere aveti d alarmele din vitan? am gasit alcar la 2,5 mil (cu tot cu montaj, dar nush dak ofera garantie...si dak ofera nu sunt prea sigur k este reala)


P.S. Hondare imi cer scuze dak am facut post-ul gresit dar pur si simplu n-am stiut unde sa-l incadrez
__________________

.....::::: Astra G 1,7 CDTi :::::.....
Monkey_Bz is offline   Reply With Quote
Old 12-11-05, 18:17   #2
c&o_tuning

Stage 5
 
c&o_tuning's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 904
Default Re: Caut alarma auto

Quote:
Originally Posted by \"Monkey_Bz\"
Sal. Am nevoie d ajutorul vostru. Vreau sa-mi cumpar o alarma pt masina si nu stiu d unde. Sper k cineva sa ma ajute cu niste informatii (o firma care vinde, monteaza si ofera garantie pt asa ceva)

C parere aveti d alarmele din vitan? am gasit alcar la 2,5 mil (cu tot cu montaj, dar nush dak ofera garantie...si dak ofera nu sunt prea sigur k este reala)


P.S. Hondare imi cer scuze dak am facut post-ul gresit dar pur si simplu n-am stiut unde sa-l incadrez
pot sa iti ofer eu de la 1,6mil pana la 5mil
c&o_tuning is offline   Reply With Quote
Old 12-11-05, 18:22   #3
Monkey_Bz

Stage 4
 
Monkey_Bz's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 274
Default

Daca esti din bucuresti lasa-mi t rog un nr de tel (preferabil connex), c fel d alarme ai? asiguri montaj?
Monkey_Bz is offline   Reply With Quote
Old 13-11-05, 01:45   #4
costi_GCA

Stage 5
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 861
Default

salut am eu o alarma buna si cred ca o sa-ti faca cu ochiul 0723.000.350
costi_GCA is offline   Reply With Quote
Old 13-11-05, 02:05   #5
Monkey_Bz

Stage 4
 
Monkey_Bz's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 274
Default

Costi o sa t sun eu maine k sa imi dai niste detalii. Pana atunci mai astept oferte si/sau idei
Monkey_Bz is offline   Reply With Quote
Old 13-11-05, 13:34   #6
Monkey_Bz

Stage 4
 
Monkey_Bz's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 274
Default

Nu stie nimeni nici o firma care sa monteze alarme si care sa nu t manance d bani prea rau?!?!
Monkey_Bz is offline   Reply With Quote
Old 13-11-05, 13:49   #7
CT99WUW
Honda Driver

Stage 5
 
CT99WUW's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,317
Member of:
[Honda]
Default sal

auzi daca ai ceva oferte bune pe pm trimite si mie ca si eu am ramas fara alarma nu mai emite tampita aia de telecomanda ca am fost la unii sa ii verifice frecventa si ...gata..iar a2a telecomanda e pe plaja prin nisip))))
__________________
Hang On, Not Done Accelerating
CT99WUW is offline   Reply With Quote
Old 14-11-05, 22:40   #8
evolution

Stock
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1
Default

FRATEEE!!!
CU 150$ MI-AM LUAT ALARMA
telecomanda /pager cu ecran LCD cod saritor si confirmari audio vizuale si vibratii telecomanda 5 butoanee!!!!!!
ASA CA....
evolution is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -