Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Interior

Tuning Interior Volane, Scaune, Schimbatoare, Pedale, Ceasuri

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-07-05, 15:57   #16
soricel

Stage 4
 
soricel's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 175
Default

mai hondarule... asa o tot sunat ala, a sunat odata si a renuntat.. sau ai renuntat tu?! anunta-ma si pe mine sa stiu care-i treaba..
soricel is offline  
Old 10-07-05, 17:14   #17
lancerEvo

Stage 5
 
lancerEvo's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,128
Default

mah daca am bani dupa vtm abrud ti le cumpar eu!
lancerEvo is offline  
Old 10-07-05, 19:20   #18
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"soricel\"
mai hondarule... asa o tot sunat ala, a sunat odata si a renuntat.. sau ai renuntat tu?! anunta-ma si pe mine sa stiu care-i treaba..
frate, eu am banul in acest moment. Dar sunt dupa cum bine vezi undeva departe. Vin abia in toamna. Daca vrei, zi cum facem sa lasi scaunele undeva si sa iei banul. Daca poti, iti zic eu unde sa le lasi, in Bucuresti, si iti trimit banul prin Western Union sau cum vrei tu, CEC, transfer, ce vrei tu. Daca nu, iti dau cash cand vin.
Hondarul is offline  
Old 11-07-05, 10:44   #19
soricel

Stage 4
 
soricel's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 175
Default

la mine nu-i nici o graba.. numa ca mo sunat ala care l-ai pus tu.. si o zis ca vine ca suna ca tralalala... si am zis sa nu fiu bulangiu daca am vb. o treaba aia sa fie.. si n-am plecat niciunde cu gandu ca suna ala si ma intalnesc cu el.. dar spre norocu meu no fost asa.. asta era toata chestia.. care vine dupa ele, cu banu jos, le demontez si le ia..
__________________
Born 2 B Wild!!
soricel is offline  
Old 12-07-05, 22:59   #20
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

frate, nu stiu cine te-o fi sunat, dar eu nu am vb cu nimeni inca. Pana nu-mi zici exact daca vrei si cum facem sa le am, nu am vb cu nimeni. Te-a sunat altcineva. In fine... Zi daca le poti aduce sau trimite in Bucale.
Hondarul is offline  
Old 12-07-05, 23:25   #21
soricel

Stage 4
 
soricel's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 175
Default

ma frate, mo sunat unu din partea unuia de la bucuresti.. o venit, le-o vazut, io placut, si cica ma suna sa le dau jos si ii suna pe aia la fan curier sa le trimita la bucale... am crezut ca tu ai pe careva... inseamna ca se duc in alta parte nu la tine.. in fine... ciudat
soricel is offline  
Old 13-07-05, 08:17   #22
soricel

Stage 4
 
soricel's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 175
Default

cam asta a fost fratilor, scaune scoica Racing + hamuri Sabelt.. 230euro, s-au vandut
soricel is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -