Quote:
Originally Posted by zeus_robert
salut
poti sa faci o poza la scaune?
|
salut....sper sa pot sa fac in seara asta si o sa le urc.....sunt in stare perfecta scaunele...au fost retapitzate luna trecuta
au fost puse pe un polo de coasta acum 3 ani...si de atunci au stat intr-o camera pana luna trecuta cand le-am dus la tapitzat
sper sa pot sa fac pozele
lasa-mi pe privat o adresa de mess si ti le arat la web