Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Interior

Tuning Interior Volane, Scaune, Schimbatoare, Pedale, Ceasuri

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-10, 07:40   #1
_b52_

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 864
Default Elemente tuning audio nissan primera P12

Am de vanzare pentru posesorii de Nissan Primera dar mai ales pentru pasionatii care-si doresc un sistem audio performant in masina si anume :

Un set de stalpi modificati din fibra de sticla si imbracati in material textil negru care imita pielea. Acest set de stalpi este de vanzare, accept un schimb cu stalpii standard ai masinii si o diferenta de bani pentru stalpii mei in valoare de 300 RON. In acesti stalpi exista un set de tweetere marca BRAX MATRIX 1.1 si un set de medii BRAX MATRIX 2.1.

O incinta de subwoofer pentru locul din dreapta fata, incinta creata din fibra de sticla, antifonata cu material STP si pasta BRAX, cu vatelina in interior, aceasta cutie a fost conceputa pentru un subwoofer de 10" si anume Helix P10. Pretul de vanzare pentru acesta este de 400 RON.

De asemenea am de vanzare o masca de CD / MP3 player, masca masinii fiind modificata special pentru a se putea monta un cd player aftermarket. Din pacate nu se gasesc pentru aceasta masina rame adaptoare si atunci aceasta devine singura solutie. Accept un schimb fara nici o diferenta de bani cu o masca standard de la un alt Nissan Primera. Nu sunt in posesia unei poze cu masca insa se poate vedea pe masina, am sa incerc sa ii fac si poza, lucrarea fiind executata cu foarte mult bun gust si aproape neobservandu-se diferenta.

Dau la schimb usile de pe masina, insonorizate cu 2 straturi de STP + Pasta Brax + burete si 4 fete de usi insonorizate cu folie STP + Pasta Brax + spuma. Pretul de schimb pentru usile fata este de 500 RON/usa iar cel de pe spate de 400 RON/usa.

ATENTIE : Stiu ca este foarte mica sansa, DAR, daca exista cumparator interesat de capota, bara, usi, NEAPARAT sa aibe culoarea GRI sobolan a masinii, in felul acesta scapand de REVOPSIREA elementelor.

Date de contact : 0745.02.22.10 / b52izgodlike@yahoo.com
Pentru orice tip de informatii nu ezitati sa ma contactati.
_b52_ is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 22:23   #2
primera p12

Stage 2
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 26
Default Re: Elemente tuning audio nissan primera P12

poti sa pui niste poze cu toate astea??
eventual pe privat??
ms anticipat
primera p12 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-10, 06:50   #3
_b52_

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 864
Default Re: Elemente tuning audio nissan primera P12

Ai PM
_b52_ is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -