Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Interior

Tuning Interior Volane, Scaune, Schimbatoare, Pedale, Ceasuri

Reply
 
Thread Tools
Old 17-10-10, 15:48   #1
zanga_style

Stage 4
 
zanga_style's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 290
Member of:
[VW]
Default vand/schimb consola centrala de astra f modificata pt dvd player 2DIN IMPECABILA

Pe acesta cale vin in ajutorul posesorilor de astra f ce doresc sa-si monteze dvd player 2DIN. Scutiti timp, drumuri(benzina/motorina) si cel mai important bani. Consola este personala, este montata pe masina, modificata in partea de sus din fibra si vopsita in totalitate. Arata impecabil si a fost modificata si vopsita intr-un atelier de tuning. Costul acestor modificari a fost de 150 de lei. Eu propun un schimb/schimb celor care vor sa faca asceasta modificare, eu dau consola mea, iar in schimb primesc consola stock dar care sa arate bine. In cazul in care cineve vrea sa o cumpere si nu are sa-mi dea la schimb, pretul este de 150 lei. Aveti atasata o poza pt a vedea despre ce este vorba! Ofer si cer maxima seriozitate!contact : 0731633266
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Imag021.jpg
Views:	79
Size:	248.5 KB
ID:	1699180  
zanga_style is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 10:29   #2
zanga_style

Stage 4
 
zanga_style's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 290
Member of:
[VW]
Default Re: vand/schimb consola centrala de astra f modificata pt dvd player 2DIN IMPECABILA

uppppppppp!hai baietii
zanga_style is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -