Spui ca butucul este pentru "autoturisme Suzuki ". Intreb si eu caci nu ma prea pricep: butucul canelat, unde este ?
Al meu butuc ramine pe volanul original iar prinderea butucului tau, cum o fac pe axul meu ?
__________________
Toate cele bune si s-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!!!