mai cauta niste prieteni..care sa cumpere celelalte scule .....totalul e 20 mil..negociabil, doar dvd-ul fiind 23 mil in magazin...toate sunt de marca..nu sunt turcisme, deci isi merita fiecare banut...sau daca vrei,...iti dau statia wooferul si condensatorul la pachet 250 euro......si dvd-u la 200 euro