Quote:
Originally Posted by 80LEU
CAT ESTE INTERIORUL SI CE ALTE ELEMENTE MAI AI DE INTERIOR SAU DE LA MASINA AIA, DE EXEMPLU SUNETUL IL AI?
|
sunetul a fost primul lucru vandut de pe ea... im pare rau dar nu il mai am...am fete de usi scaune bancheta...parasolare...airbag-uri stopuri capota,instalatie elecrica piese de motor porbagaj grila fata geamuri etc....ii las un pm cu pretzul la interior...