Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere

Reply
 
Thread Tools
Old 27-01-12, 01:33   #16
Teroarea

Stage 5
 
Teroarea's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,245
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Cupar catalizatori din Dezmembrari !

ba prietenas,rambursul omului este de 115lei te a sunat si ti a spus,i ai zis ca este ok.trasportul ti l platesti tu, 20lei cat face cel interesa pe el,asta scrie pe document la posta 20lei, sunt banii pe transport care raman la posta nu ii intra lui in cont.femeia de la posta asta a spus ca se scrie ! la fan curier nu platesti drum+ramburs? dar se pare ca tu esti prea retardat ,mi am dat seama de pe forum ma intrebi de 10ori ce motor are masina,ce an e si ce model,ai o problema de gandire,ramai si sterge te pe bot cu catalizatoarele tale.
Quote:
Originally Posted by jumP3rCS View Post
de la 100 lei pana la 135 lei sunt 35 lei care nu ma obliga nimeni sa ii platesc! tinand cont ca este un singur catalizator la care ar trebuii sa platesc 40% transportul din valoarea lui inseamna ca ma crezi nebun!! trimitel cu valoare de 100 lei ramburs si pplatesc eu transportul! tu ai trimis cu 115 ron si la asta ai mai adaugat 20 lei valoarea coletului!! de ce?
nu mai caracteriza omul daca nu stii sa completezi o hartie de 3 randuri la posta! am vorbit de la bun inceput 100 lei catalizatorul!! altadata scrie ce trebuie in acte!!
__________________

Last edited by Teroarea; 27-01-12 at 01:37.
Teroarea is offline   Reply With Quote
Old 27-01-12, 09:55   #17
jumP3rCS

Stage 5
 
jumP3rCS's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 780
Member of:
[Fiat]
Default Re: Cupar catalizatori din Dezmembrari !

Quote:
Originally Posted by Teroarea View Post
ba prietenas,rambursul omului este de 115lei te a sunat si ti a spus,i ai zis ca este ok.trasportul ti l platesti tu, 20lei cat face cel interesa pe el,asta scrie pe document la posta 20lei, sunt banii pe transport care raman la posta nu ii intra lui in cont.femeia de la posta asta a spus ca se scrie ! la fan curier nu platesti drum+ramburs? dar se pare ca tu esti prea retardat ,mi am dat seama de pe forum ma intrebi de 10ori ce motor are masina,ce an e si ce model,ai o problema de gandire,ramai si sterge te pe bot cu catalizatoarele tale.
te-am intrebat de 100 de ori pentru ca nu stii sa dai reply ci deschizi de fiecare data alt pm.. vorbesc cu sute de persoane pe zi, nu stau sa tin minte un cacat ca tine care face gat ptr ca nu stie sa completeze niste acte!! retardat esti tu si ratatu ala care nu stie sa puna un colet la posta!! de cate ori am trimis prin posta mai mult de 10 lei nu am platit!! nu mai fa gat degeaba cand stii ca esti prost crescut! si nu mai imi polua topicul cu posturi aiurea!!
__________________
Vand fibra de sticla - Rasina si intaritor - pentru reparatii auto / barci / carene scutere etc!
Poti sa iti faci modificari la spoilere, sa iti confectionezi praguri, pleoape etc! Viziteaza anunturile mele!!
jumP3rCS is offline   Reply With Quote
Old 28-01-12, 20:55   #18
adrian_rujan

Stage 4
 
adrian_rujan's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 224
Default Re: Cupar catalizatori din Dezmembrari !

Cat oferi pe un catalizator de Ford Focus 2,1.6 benzina fabricata in noiembrie 2007!Catalizatoru nu are nici o problema a fost dat jos pt ca a fost inlocuita toata evacuare si sa renuntat la el!
adrian_rujan is offline   Reply With Quote
Old 28-01-12, 21:00   #19
jumP3rCS

Stage 5
 
jumP3rCS's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 780
Member of:
[Fiat]
Default Re: Cupar catalizatori din Dezmembrari !

Quote:
Originally Posted by adrian_rujan View Post
Cat oferi pe un catalizator de Ford Focus 2,1.6 benzina fabricata in noiembrie 2007!Catalizatoru nu are nici o problema a fost dat jos pt ca a fost inlocuita toata evacuare si sa renuntat la el!
pretul se face dupa un catalog si anume: am nevoie de doua poze la el
1. La Codul inscriptionat pe el
2. La el sa nu se vada taiat,rupt etc

eu oricum le duc la reciclat nu le refolosesc! Astept pozele pe mailul pubcs@yahoo.com si numarul tau de mobil!
Multumesc!
jumP3rCS is offline   Reply With Quote
Old 28-01-12, 21:02   #20
adrian_rujan

Stage 4
 
adrian_rujan's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 224
Default Re: Cupar catalizatori din Dezmembrari !

Quote:
Originally Posted by jumP3rCS View Post
pretul se face dupa un catalog si anume: am nevoie de doua poze la el
1. La Codul inscriptionat pe el
2. La el sa nu se vada taiat,rupt etc

eu oricum le duc la reciclat nu le refolosesc! Astept pozele pe mailul pubcs@yahoo.com si numarul tau de mobil!
Multumesc!
zi-mi un pret aproximativ sa stiu daca are vrun rost sa mai fac poze si alte nebuneli.eu iti zic sigur ca nu are absolut nici o problema si este original ford motorizarea si anul de mai sus!
adrian_rujan is offline   Reply With Quote
Old 01-02-12, 19:20   #21
jumP3rCS

Stage 5
 
jumP3rCS's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 780
Member of:
[Fiat]
Default Re: Cupar catalizatori din Dezmembrari !

Topic closed deocamdata
jumP3rCS is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -