Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Faruri, Stopuri, Lumini, Leduri

Reply
 
Thread Tools
Old 16-02-07, 11:23   #61
razak

Stage 5
 
razak's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,277
Member of:
[VW]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

daca imi zici si mie unde intra ambele in faru de octavia esti zeu ! si sa se vada frumos cu KITSCH!

pune poze , daca ai facut , sigur ai si poze , cum are si sorin!

Quote:
Originally Posted by DSM_23 View Post
vezi ca iar vorbesti ca pro... Daca nu esti capabil sa montezi pe orice masina nu te mai da rotund ca esti cel mai tare si ca nimeni nu e mai bun ca tine .Acepta realitatea chiar daca uneori deranjeaza.salutare spor la vinzare
__________________

Airbag-uri VW/Seat/Renault/Ford. ORICE MARCA! Daca nu am in stoc aduc la comanda! + Suspensii, faruri, stopuri, orice element tuning!

Telefon : 0731.200.767 - Razvan
razak is offline   Reply With Quote
Old 16-02-07, 11:57   #62
Sorin Golf 3 cabrio

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,173
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

Quote:
Originally Posted by DSM_23 View Post
vezi ca iar vorbesti ca pro... Daca nu esti capabil sa montezi pe orice masina nu te mai da rotund ca esti cel mai tare si ca nimeni nu e mai bun ca tine .Acepta realitatea chiar daca uneori deranjeaza.salutare spor la vinzare
Eu nu traiesc din asta pt mine angel-eyes si xenon este un hobby, nu urmaresc sa ma imbogatesc din asta, am alte surse de venit, nu am montat si nu voi monta niciodata pe o masina care nu ar da bine, nu-mi bat joc de clienti asa doar de dragul de a le lua bani din buzunar!

Nu am pretins ca io-s cel mai bun si nu pretindeti nici voi asta, hai sa lasam clientii sa decida...

Asa cum tu te-ai bagat aici precum musca in...... asa am sa ma bag si eu peste voi si ia sa vedem care va iesi in pierdere Voi aveati segmentul vostru de clienti eu pe al meu, era bine asa, nu v-a convenit, pt mine e OK...
Sorin Golf 3 cabrio is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 00:38   #63
DSM_23

Stage 4
 
DSM_23's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 224
Member of:
[RENAULT]
[4Rally]
[Shine Club]
[VW]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

vrei sa-ti aduc aminte cine a inceput .dar oricum nu stiu de ce m-am bagat in seama cu pro.....distractie placuta impreuna cu femeia ta(razak)
DSM_23 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 10:49   #64
Sorin Golf 3 cabrio

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,173
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

Quote:
Originally Posted by DSM_23 View Post
vrei sa-ti aduc aminte cine a inceput .dar oricum nu stiu de ce m-am bagat in seama cu pro.....distractie placuta impreuna cu femeia ta(razak)
Te-ai bagat in seama ca un pro.... ssst, ca ne aude lumea...

Distractie placuta si tie impreuna cu MAScota ta, papusika masculina...

P.S. pana una alta pe acest forum Razvan are 700 posturi si-i de-al casei pe cand tu ai 80 si ink esti un intrus, asa ca ciocu mic si joc in glezne!

Last edited by Sorin Golf 3 cabrio; 17-02-07 at 10:52.
Sorin Golf 3 cabrio is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 13:34   #65
Mas

Stage 5
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 602
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

Quote:
Originally Posted by Sorin Golf 3 cabrio View Post
Te-ai bagat in seama ca un pro.... ssst, ca ne aude lumea...

Distractie placuta si tie impreuna cu MAScota ta, papusika masculina...

P.S. pana una alta pe acest forum Razvan are 700 posturi si-i de-al casei pe cand tu ai 80 si ink esti un intrus, asa ca ciocu mic si joc in glezne!

Sorin, d-abia se facuse curatenie pe topicu asta ca ai si inceput sa faci mizerie... Maimuta tot maimuta ramane =))

P.S.: daca vorbesti mult si postezi mult pe un forum nu inseamna neaparat ca esti destept, insa cert este ca ai mult timp liber la dispozitie si mintea foaaarte odihnita...
__________________
----------------http://www.angel-eyes.ro----------------

BMW lenes

Last edited by Mas; 17-02-07 at 13:38.
Mas is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:26   #66
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

Quote:
Originally Posted by Mas View Post
Sorin, d-abia se facuse curatenie pe topicu asta ca ai si inceput sa faci mizerie... Maimuta tot maimuta ramane =))

P.S.: daca vorbesti mult si postezi mult pe un forum nu inseamna neaparat ca esti destept, insa cert este ca ai mult timp liber la dispozitie si mintea foaaarte odihnita...
Mas-ule taci ma ca e kitch asta !! sunt curios daca el poate sa monteze ASA CEVA ! PE UN OPEL ASTRA G !! pentru ca se stie foaarte bine ca e dificil sa montezi pe astra G ( nu mai vorbesc de LOGAN ) in fine.. angel-eyes da super bine si pe LOGAN-ul in culpa .. si pe a mea si pe ce vreti voi ! asa ca gurita mica domnu sorin ! ( apropos ce ai tu se numesc kitch-uri >> ce's alea "angel-eyes pe led" ? .. cum se vad ? cu galben?? =)) ma faci sa rad ) POZA VORBESTE DE LA SINE !
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Imag005.jpg
Views:	97
Size:	51.0 KB
ID:	218015  
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:34   #67
Sorin Golf 3 cabrio

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,173
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
Mas-ule taci ma ca e kitch asta !! sunt curios daca el poate sa monteze ASA CEVA ! PE UN OPEL ASTRA G !! pentru ca se stie foaarte bine ca e dificil sa montezi pe astra G ( nu mai vorbesc de LOGAN ) in fine.. angel-eyes da super bine si pe LOGAN-ul in culpa .. si pe a mea si pe ce vreti voi ! asa ca gurita mica domnu sorin ! ( apropos ce ai tu se numesc kitch-uri >> ce's alea "angel-eyes pe led" ? .. cum se vad ? cu galben?? =)) ma faci sa rad ) POZA VORBESTE DE LA SINE !
Poti sa te caci in gusturile omului? Pot sa-ti montez si in triplele de pe spate, ca am dimensiune
Tu nu vezi ca oglinda farului tau nu are nici o treaba cu angel-eyes -ul, dar deh, la noi la tzara, merge...
Sorin Golf 3 cabrio is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:36   #68
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

esti tu asa de sigur ca nu are nici o treaba? ai desfacut cumva sau ai incercat cumva sa DESFACI farul ? sa vezi cum e? DAR DE ! LA NOI LA TARA MAI "MERGE" SI EINGIAL AIZURI GALBENE ce drq )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:36   #69
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

mie sincer sa fiu mi se par cam subtiri inele...
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:38   #70
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

conteaza? daca se vad bine ce conteaza daca sunt groase sau subitiri ( oricum sunt destul de groase sa te satisfaca )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:40   #71
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

si daca ar fi sa ne luam dupa tine mai Sorine ( ce rime am ) ce-ar mai fi sa nu monteze nimeni angel-eyes ca na! nu are far adecvat si sa isi monteze numai astia cu BMW ! ( poti sa consideri kitch ca orice alta masina >> in afara de BMW care pur si simplu le-a inventat << are montat angel-eyes )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:42   #72
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

te rog eu muuuuuuult dar mult de tot ! pune tu poze cu masini FACUTE, DAR FACUTE NUMAI DE TINE ! CU KIT-UL TAU ! si vom pune si noi .. si comparam ! ( acel logan a iesit super ! l-am vazut aseara live si e criminal dar nah pentru unii KITCH tata .. of invidia cand o sa dispara?!? )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:44   #73
ciprian_ionutz2002

Stage 2
 
ciprian_ionutz2002's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 35
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

Pe o Vectra B ai cum sa pui? si ce pretz cu tot cu montaj
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_1531.JPG
Views:	52
Size:	287.8 KB
ID:	218016  
ciprian_ionutz2002 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:44   #74
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

sunt poze cu loganul?
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 15:53   #75
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Vand kit-uri ANGEL-EYES

"eeeste poze este" !!
dolb is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -