Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Curse necatalogate

Curse necatalogate Arhiva curselor care au avut loc inainte de mai 2004

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-03, 16:11   #31
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Geo ar fi mai misto daca ne am intalni undeva ! Stiu eu ori unde ar fi marfa !Sa se plece ca la ilegale in sir indian !
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-03, 21:22   #32
ascona-gsi

Stage 2
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 30
Default

Salutare la toti !!! Tot ce pot sa zic este ca abia astept cursa si sper sa vine multa lume, mult mai multa ca la Romexpo. Sper sa nu mai inghetam asa rau de data asta, si sa nu ploua.
Bafta concurentilor si spectatorilor.
ascona-gsi is offline   Reply With Quote
Old 31-10-03, 21:32   #33
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Pentru toti cei care s-au simtit \"jigniti\" de afirmatiile mele anterioare: nu am vrut sa insult pe nimeni... dar am spus ce cred eu. Daca-s avea masina care sa reziste la un Legal Racing ( si permis de conducere ) as venii fara sa stau sa ma gandesc nici macar o secunda. As venii pentru spectacol, nu pentru a castiga... pentru ca inainte de toate conteaza spectacolul, nu daca, castigi sau pierzi.

Tin minte ca acum 2 ani, cineva din Tg Jiu cu un Opel Ascona, venise la Craiova croit pe victorie intr-un raliu local... da' s-a prostit intr-o curba, s-a invartit si a pierdut enorm de mult timp... si asta era pe prima urcare. Pe urmatoarele, neavand nici o sansa ( nici la start nu a avut ), a facut spectacol: frane de mana in curbe, derapaje controlate, etc.

Pentru mine asta inseamna mai mult decat o victorie!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 06:56   #34
rocker_no

Stage 2
 
rocker_no's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 56
Default cursa

super belea!!! geo as veni si eu cu voi, numai ca am doar 14 si logic n-am mashina. Da o sa fiu la prisma 2 ca sa vad concurentii. Bafta tuturor celor care concureaza!!
__________________
\\\"De aceea voi urma propriul meu drum - nu in cautarea unei alte sau mai bune doctrine, caci stiu ca ea nu exista, ci pentru a abandona toate doctrinele is pe toti maestri, ca sa-mi ating singur tinta.\\\"
rocker_no is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 12:35   #35
Geo

Stage 5
 
Geo's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 412
Default

Stai linistit, si eu vin fara masina... ne vedem pe-acolo !
Geo is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 15:39   #36
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Si eu am tot 14 ani, aproape 15 deci voi veni tot pe jos.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 15:56   #37
Geo

Stage 5
 
Geo's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 412
Default

Pai atunci hai sa ne intalnim !
Nu conteaza masina, sau mai bine zis lipsa ei... crestem noi mari,si sa speram ca ne facem rost de masinutza mult-visata... pe care sa o preparam cum vrem noi...
Propuneti o modalitate de intalnire... ca vad ca pana acum nimeni n-a postat un numar de telefon...

P.S. Nu-mi vine sa cred... din atatia membri pe forum, ajungem la cursa cativa \"copii\" incantati de masini ?!?! Nu vreau sa jignesc pe nimeni, si eu visez inca la ce vreau, si nu am cine stie ce varsta... sau masina.... dar restul, unde sunt ?
__________________
Drive Safe !
Geo is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 16:06   #38
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Hai sa ne intalnim! Poate la intrare in Prisma. Nu mai am mobil asa ca n-am cum sa postez vreun nr. de tel.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 16:12   #39
Geo

Stage 5
 
Geo's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 412
Default

Cam nasoala modalitate de intalnire... nu stiu sigur cand ajung acolo...
Si s-ar putea ca de data asta sa fie mai multi spectatori decat ultima oara... cand ii numarai pe degete... 20-30...
Ce sa mai zic.. o sa vorbesc maine cu cine pot despre www.4tuning.ro... daca se trezeste vreunul, si zice ca e membru, am dat de el
Ne vedem la circuit... daca ma recunoaste vreunul... www.bgeo.go.ro
Geo is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 16:23   #40
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Am intrat pe site-ul tau, Geo si ti-am vazut o poza. Poate te recunosc maine. Oricum sper sa fie macar la fel de belea ca etapa trecuta de la Romexpo. Sper sa mai vina txa-ul sa se mai invarta. Si bav-ul.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 16:42   #41
Geo

Stage 5
 
Geo's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 412
Default

Mi-ar place sa intre si TXA-ul pe forum ... sa vorbeasca si el... sa spuna cum era inainte... cand masina nu era vopsita albastru... si venea prin Regie... si nu lasa studentii sa doarma... cerculetze langa Max, noaptea...
Si la etapele de VTM, cand venea.... mai facea o intoarcere pe strada... nu asa, din 3 miscari, cum te invata la scoala de soferi... ci din acceleratie...
Geo is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 20:10   #42
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Guys: s-ar putea sa ajung si eu maine. La cat incepe? La 11:30 ?
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 20:15   #43
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

10:00 ... ne vedem acolo

0745779955

IL-11-TYE
TYE is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 20:49   #44
rocker_no

Stage 2
 
rocker_no's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 56
Default aaa

cum incepe ma la 10?? ca pe site zice ca la 11:30. io unu cam pe atunci o sa aterizez... si vin cu mama si cu fratimiu. Daca vreti sa ma recunoasteti, o sa am un hanorac negru cu cadavre de mumii si o sa scrie pe el metallica. Si masina e un CIELO Exectuive. da sa nu va ganditi ca o sa concureze mama poate ma recunoaste careva pe mine... poate daca e frig o sa am o jacheta rosie cu albastru pe care scrie fubu. Geo ti-am vazut si tie poza. poate te recunosc acolo.

Daca nu.... Succes si vizionare placuta, si vorbim pe forum!!!
rocker_no is offline   Reply With Quote
Old 01-11-03, 20:53   #45
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

ieste sicris pe prima pagina www.4tuning.ro ... ca la ora 10:00 AM

iata:
Quote:
Duminica 2.11.203 orele 10 am. LEGAL RACING organizeaza concurs de indemanare si viteza in fata complexului PRISMA din Bucuresti . Inscrieri la 0723290338; 0721331221 (mijlocul de transport care ajunge in zona- autobuz: 449 extraurban )
TYE is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -