Quote:
Originally Posted by cipig60
Pt cine se pricepe asta e vanzare strategica.Lasa pretul cat de jos poti pt a distruge concurenta.Daca ti neaparat fac si treaba asta dar eu sant ardelean hotarat si cinstit
Inca o data succes domnule
Cu respect
|
toti cei de pe forum au dreptul sa aleaga de unde vor,nu stiam ca eu sau dvs am cumparat spatiu acesta,eu doar le arat o alternativa celor de pe forum,anvelope de firma la preturi de dumping. Va invit sa postati anunturi pe postul meu,eu nu ma supar.
cu respect si stima
crisadatyres