ce baiat bun esti GABI 323!!!!!!!!!!! tu cand repari masinile la alti nu ceri EXAGERAT???? mai veziti de treabata ca nu tea intrebat nimeni cum e pretu la jantele omului
Nu e vb de dimensiune ci doar de prezoane. M3 -u dupa cum a spus si Gabi avea 5x120, ale tale sunt 4x100. Originale nu prea au cum sa fie . In legatura cu pretul e alegerea ta dar la banii astia se vand borbet a. Oricum...Bafta la vanzare !