Re: ANVELOPE DE IARNA NOI !
Ma intereseaza 4 cauciucuri de iarna 205,55,r16 noi in jur de 300 lei buc,astept sa imi dai o oferta cu marca si preturi pt fiecare,eventual poze,dupa parerea ta merita sau nu cauciucuri reesapate sint persoane care zic ca nu ar merita ca cer mult plumb la echilibrat,etc
|