15-11-06, 08:36
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of: [Honda]
|
[Vind] jante 16" 4x100
se vind jantele din poza cu tot cu cauciucuri. pe cei interesati ii astept cu raspunsuri la intrebarile lor
|
|
|
15-11-06, 08:58
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Un pret ceva?!
|
|
|
15-11-06, 09:57
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,497
Member of: [INSANE RACERS]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Ce marca si ce model ? Ce cauciucuri sunt si in ce stare ? Ce pret ?
|
|
|
15-11-06, 10:25
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of: [Honda]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
jantele sunt "millenium" sunt facute prin korea cred si arata sueper bine. cauciucurile sunt doua fulda 215/40/16 care arata foarte bine, sunt ca noi si doua dunlop 205/45/16 care sunt putin mai uzate decat celelalte doua dar si astea arata bine. am sa pun si poze cu cauciucurile dar nu am deocamdata. pretul ar fi de 380 euro cu tot cu cauciucuri.cine vrea doar jante su doar cauciucuri discutam
__________________

\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
|
|
|
15-11-06, 10:53
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,497
Member of: [INSANE RACERS]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Ma intereseaza doar jantele ... Si m-ar interesa un schimb cu :
1 . Alessio Euro 14'' , 4 x 100 sau
2. cele originale de aliaj de Solenza Scala + gume Matador 165/65/14 pe ele
+ diferenta bineanteles .
|
|
|
15-11-06, 10:55
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of: [Honda]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
si sunt curios , ce diferenta mi-ai da tu, cit iti evaluezi jantele alea?
|
|
|
15-11-06, 13:23
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,497
Member of: [INSANE RACERS]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Pai spune cat vrei in lei doar pe jante si iti spun cat ofer diferenta !
|
|
|
15-11-06, 14:02
|
#8
|
Stage 3
Join Date: Jul 2006
Posts: 97
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Quote:
Originally Posted by marius_eugen
Pai spune cat vrei in lei doar pe jante si iti spun cat ofer diferenta !
|
un schimb cu jante dezent pe 15" te intereseaza? +dif?
|
|
|
15-11-06, 15:25
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of: [Honda]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
sicaa... vezi tati ca postezi aiurea pe topicul meu.
daca te intereseaza sa faci schimb de jante cu baiatu dai un PM sau deschide un topic. Mersi
@marius_eugen - 950 ron vreau
Last edited by fanete; 15-11-06 at 15:29.
|
|
|
15-11-06, 18:12
|
#10
|
Stage 3
Join Date: Jul 2006
Posts: 97
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Quote:
Originally Posted by fanete
sicaa... vezi tati ca postezi aiurea pe topicul meu.
daca te intereseaza sa faci schimb de jante cu baiatu dai un PM sau deschide un topic. Mersi
@marius_eugen - 950 ron vreau
|
Bai baiete au vreau sa fac schimb cu tine ma nu cu baiatu cu solentza....
zii daca vrei si cat sa`ti mai dau
|
|
|
15-11-06, 22:25
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,497
Member of: [INSANE RACERS]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Cam 3 mil as da diferenta de la cele de Solenza ( ca au si cauciucuri pe ele ) si 4 mil de la Alessio ( fara cauciucuri ) .
|
|
|
16-11-06, 00:15
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,497
Member of: [INSANE RACERS]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Nu pot edita mesajul anterior asa ca mai scriu unul . Ofer setul de jante originale Solenza Scala 14' , 4 x 100 + cauciucurile Matador 165/65/14 care sunt pe ele deja echilibrate + 6 mil dif pentru tot setul de jante cu cauciucuri ( cu conditia sa pot face un test la o vulcanizare sa vad ca se potrivesc , pentru ca la calcule ar iesi ok in terorie ) si sa vad cu adevartat cat de consumate sunt cauciucurile !
|
|
|
16-11-06, 14:35
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of: [Honda]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
Quote:
Originally Posted by syca09
Bai baiete au vreau sa fac schimb cu tine ma nu cu baiatu cu solentza....
zii daca vrei si cat sa`ti mai dau
|
ok.... da tu l-ai citat pe marius_eugen si de asta am zis. combinatia nu ma intereseaza ca ai niste jante dragutse si diferenta ar fi mica.
eugene , nici la tine ma intereseaza , este o diferenta prea mica. si cu jantele de solenta eu nu am ce face , cine le cumpara....?
PS. iti zic eu , vin super bine pe solenza.este dimensiunea ideala pentru masina. jante pe 16 cu cauciucuri pe 45.
|
|
|
17-11-06, 11:02
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of: [Honda]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
....bump....
|
|
|
20-11-06, 12:58
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of: [Honda]
|
Re: [Vind] jante 16" 4x100
|
|
|
|
|