Schimbi cu astea?
Modelul nu stiu cum se numeste...provin dupa un opel
jantele nu sunt sudate,strambe sau alte defecte.
au cauciucuri profil in V pe spate 225/45/17, iar fata 215/50/17 uzura cam 35-40%
daca esti interesat astept PM
Poti sa imi zici te rog ce dimensiune are gaura centrala? Vreau sa le pun pe un Logan.
daca te uiti la a 3-a poza cred ca o sa gasesti toate datele .te referi la et =45 am masurat cu ruleta si are circa 5.5cm dar nu e exact ca nu am posibilitate sa masor . merg pe logan ,golf,renault ,wv.
ET este Offset-ul. Dimensiunea gaurii centrale nu apare acolo. La Logan sau Renault dimensiunea gaurii centrale trebuie sa fie 60 mm sau 61, altfel nu intra janta pe fuzeta. Multam. Daca afli totusi acea dimensiune, anunta-ma, ma intereseaza jantele.