Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Jante si Anvelope

Reply
 
Thread Tools
Old 13-05-11, 17:28   #16
B 58 MAL

Stage 5
 
B 58 MAL's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,335
Default Re: Vand jante BMW RH.17 8j

Vanzator neserios nu recomand.. m-am inteles cu el la o suma de bani... am negociat un pic sa imi iasa juma de transport , a fost de acord , am vorbit 2 zile la telefon cum sa imi trimita rotile prin ce curier , intr-un final imi zice cat costa transportul ii zic ok , ii dau adresa tot , si de vreo 3 zile nu mai raspunde pe messenger/private message/telefon/sms. m-a tinut 3 zile cu banii blocati , timp in care puteam face altceva. Ce cred eu ca s-a intamplat , i-a oferit cineva mai mult decat mine DUPA CE MI-A ZIS CA MI LE TRIMITIE A 2-A ZI DE DIMINEATA.
B 58 MAL is offline   Reply With Quote
Old 18-06-11, 11:04   #17
alexxx320i

Stage 4
 
alexxx320i's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 246
Default Re: Vand jante BMW RH.17 8j

Quote:
Originally Posted by B 58 MAL View Post
Vanzator neserios nu recomand.. m-am inteles cu el la o suma de bani... am negociat un pic sa imi iasa juma de transport , a fost de acord , am vorbit 2 zile la telefon cum sa imi trimita rotile prin ce curier , intr-un final imi zice cat costa transportul ii zic ok , ii dau adresa tot , si de vreo 3 zile nu mai raspunde pe messenger/private message/telefon/sms. m-a tinut 3 zile cu banii blocati , timp in care puteam face altceva. Ce cred eu ca s-a intamplat , i-a oferit cineva mai mult decat mine DUPA CE MI-A ZIS CA MI LE TRIMITIE A 2-A ZI DE DIMINEATA.
nici eo nu`l recomand deloc....am vb`it tot asa 2-3 zile la telefon si ne`am hotarat sa facem schimb prin curier....m`a asigurat ca nu`s indoite ca n`au nimic si jantele de fapt is varza.le`am probat IS VARZA! am avut noroc ca era vineri si jantele mele n`au plecat spre el si le`am luat de la curier si i le`am trimis a lui inapoi!NU RECOMAND DELOC
alexxx320i is offline   Reply With Quote
Old 18-06-11, 11:06   #18
alexxx320i

Stage 4
 
alexxx320i's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 246
Default Re: Vand jante BMW RH.17 8j

Quote:
Originally Posted by B 58 MAL View Post
Vanzator neserios nu recomand.. m-am inteles cu el la o suma de bani... am negociat un pic sa imi iasa juma de transport , a fost de acord , am vorbit 2 zile la telefon cum sa imi trimita rotile prin ce curier , intr-un final imi zice cat costa transportul ii zic ok , ii dau adresa tot , si de vreo 3 zile nu mai raspunde pe messenger/private message/telefon/sms. m-a tinut 3 zile cu banii blocati , timp in care puteam face altceva. Ce cred eu ca s-a intamplat , i-a oferit cineva mai mult decat mine DUPA CE MI-A ZIS CA MI LE TRIMITIE A 2-A ZI DE DIMINEATA.
n`ai pierdut nimic.crede`ma
alexxx320i is offline   Reply With Quote
Old 18-06-11, 20:06   #19
GJ-77-WVW

Stage 5
 
GJ-77-WVW's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 443
Default Re: Vand jante BMW RH.17 8j

Jantele sau vandut in Bucuresti ...au ajuns la un baiat de are un service auto si este foarte multumit de ele........o singura janta a fost lovita in bordura(a fost indrepatata) iar pentru cei mai de sus de ''nu ma recomanda'' ma doare fix in .... de voi
__________________
///M e36
GJ-77-WVW is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -