am eu 4 buc dayton ,2 au cam 5 mm profil ramas si 2 au 3mm profil ramas,pret 50 ron/buc,nu pot pune poze ,iti las adresa : sos pipera-tunari 49 ,langa mega image din centrul piperei,0729.965.543
Aici este service-ul unde lucrez,si nu pot face poze,daca vii si nu iti plac cele SH, am anvelope noi la 150 ron/buc debica passio cele de echipare pe logan mcv
danny am eu 4 cauciucuri kormoran 185/65/r15 folosite aprox 25.000 km . sunt cele cu care a venit loganul din fabrica. astept pm cu id tau daca esti interesat . pret 2 mil toate 4 .