te rog pune :
1 , o poza buna cu centrul jantei, CURATA / SPALATA / USCATA sa pot citi ce scrie pe ea.
2 , o poza cu un prezon, am eu o parere ca trb prezoane cam lungi....gresesc ?
te rog pune :
1 , o poza buna cu centrul jantei, CURATA / SPALATA / USCATA sa pot citi ce scrie pe ea.
2 , o poza cu un prezon, am eu o parere ca trb prezoane cam lungi....gresesc ?
trebuie prezoane un pic mai lungi dar nu e problema ca le am deja si daca se vrea se dau cu totul daca esti interesat astept un pm cu id-ul