Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > SIAB 2007

Reply
 
Thread Tools
Old 09-09-07, 19:05   #16
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Siab 2007

Quote:
Originally Posted by Xel'Naga View Post
cunosc detalii ca o sa fiu acolo la EXPOZANTI ... BAnca la care lucrez o sa aibe acolo stand 10 zile ( sper sa fac rost de o legitimatie de intrare cu masina )
Deci o sa stau linishtita in kzu' asta Shtiu k ma pot baza p tine Sper sn vdm p acolo
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 19:55   #17
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Arrow Re: Siab 2007

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Deci o sa stau linishtita in kzu' asta Shtiu k ma pot baza p tine Sper sn vdm p acolo

DA de ce NU ... o sa fiu pe acolo ... nu o sa stau mereu ca doar sunt director mai mult o sa ma plimb asa ca SUPERVISOR la stand
__________________

VW BORA NUVOLARI by Xel'Naga
SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga

contact: 0722 805 963 or 0752 805 963
contact mail: cosmingabrielphotography@yahoo.ro
contact web: www.facebook.com/CosminGabrielPhotography
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 20:01   #18
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Siab 2007

Quote:
Originally Posted by Xel'Naga View Post
DA de ce NU ... o sa fiu pe acolo ... nu o sa stau mereu ca doar sunt director mai mult o sa ma plimb asa ca SUPERVISOR la stand
Normal k ejti director
In kz asta sper sn vdm acolo,d-nule SUPERVISOR
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 20:37   #19
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default Re: Siab 2007

Xel'Naga sa ne dai si noua mai multe detalii sa stim sa spunem la intrare.. sa numai cumparam bilet
boy_wonder is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 20:50   #20
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: Siab 2007

Quote:
Originally Posted by boy_wonder View Post
Xel'Naga sa ne dai si noua mai multe detalii sa stim sa spunem la intrare.. sa numai cumparam bilet
hai hai ... radem, glumim dar nu intram gratis
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 21:23   #21
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Siab 2007

mai nush pe mine nu m-a incantat niciodata ideea salonului SIAB...poate o sa ajung acolo fortat si o sa ma uit la toti obsedatii care fac poze la gagicele alea de acolo....sau o sa ma uit cu zoom-u de la tel la o masina mai tare....sincer salonul SIAB va ajunge un salon normal auto cand se va civiliza lumea....si nu va mai fi asa obsedata incat sa zica mama cu ce masina am facut io poza etc.....nu cer sa se ajunga la amploarea salonului de la detroit.....etc dar macar acolo 10% din ce e acolo sa fie si la noi. Poate si civilizeasa si vizitatorii odata!!!si inca ceva....sa le ziceti la fetele de pe motoare sa se mai dea jos ca nu am chef sa le vad gaura din fund...si alte chestii!!!!!!
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 10-09-07, 12:23   #22
RoadKnight

Stage 3
 
RoadKnight's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 94
Cool Re: Siab 2007

sindrom...cumva esti gay??...ce treaba ai tu cu sarmanele fete ce stau pe frigul asta in chilotzi sa delecteze privirile obsedatilor si maniacilor???? si in plus de ce nu esti deacord cu ideea de SIAB??? e prea slab ptr standardele tale?? e cel mai mare eveniment auto de la noi...traiesti in romania nu in state...daca nu vrei SIAB, nu veni...o sa fie mai putina imbulzeala...ia suparati-va mah toti si nu mai veniti sa am si eu loc sa pozez calumea...
RoadKnight is offline   Reply With Quote
Old 11-09-07, 14:55   #23
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Siab 2007

Salonul Internaţional de Automobile Bucureşti 2007
Cea mai largă participare de până acum!

Bucureşti, 4 septembrie 2007 – Salonul Internaţional de Automobile Bucureşti a ajuns la cea de-a şasea ediţie şi anunţă creşteri semnificative faţă de ediţia anterioară. Anul acesta, numărul mărcilor auto participante va fi cu aproximativ 50% mai mare decât la ediţia precedentă, evenimentul găzduind in total aproape 200 de expozanţi.

Evenimentul se va desfăşura pentru prima dată la Metro Otopeni, vis-a-vis de Aeroportul Internaţional Henri Coandă şi va avea o suprafaţă expoziţională de peste 50.000 de mp. Spaţiul destinat salonului este împărţit în 3 arii. Primele două, acoperite, vor cuprinde expozanţii auto, moto şi ATV, respectiv expozanţii de accesorii, echipamente şi servicii, iar suprafaţa aflată în aer liber va găzdui autoutilitarele.

Deschiderea oficială a salonului va avea loc pe 4 octombrie, în prezenţa domnului Călin Popescu Tăriceanu, Prim Ministrul României. Această zi este rezervată activităţilor de presă, care se vor derula în intervalul 9:00 – 19:00. Evenimentul va fi deschis publicului larg în perioada 5-14 octombrie, între orele 10:00 – 20:00.

„SIAB se prezintă cu o nouă carte de vizită. O nouă locaţie într-o structură unitară, poate una din cele mai spectaculoase din zonă, la construcţia şi funcţionarea căreia au contribuit firme de prestigiu din întreaga Europă. Este, fără îndoială, ediţia cu cea mai largă participare de pâna acum.” a declarat doamna Victoria Lupu, director general AMC APIA Expo, compania care organizează SIAB.

Accesul la locaţie se poate face prin intermediul liniilor RATB cu plecare din Piaţa Presei Libere – 444, 446, 448, 449, 450, 451, Piaţa Victoriei – 440 şi din Piaţa Unirii – 783 (linie expres). Organizatorii vor pune la dispoziţia vizitatorilor şi o cursă specială RATB pe traseul Piaţa Presei Libere – Metro Otopeni. Le va fi asigurat transportul gratuit numai celor care au achiziţionat bilete pentru salon de la chioşcurile RATB, acestea fiind singurele puncte de vânzare unde pot fi găsite bilete, în afara locului de desfăşurare a evenimentului. Preţul biletului va fi 15 lei, iar copiii cu vârste de până la 7 ani vor avea acces gratuit.

Pentru vizitatori sunt pregătite peste 2500 de locuri de parcare, de 3 ori mai multe decât în 2005. Accesul auto se va face pe baza unei taxe de 15 lei.

Cei care vor alege să viziteze SIAB în 2007 vor putea participa şi la concursul pregătit de organizatori. Marele premiu va consta într-un autoturism aparţinând modelului cel mai bine vândut în România în 2007. Pe lângă acesta, vor exista alte 10 premii, constând fiecare în câte 1000 de litri de combustibil.

SIAB 2007
Perioada: 5 – 14 octombrie 2007
Ziua presei: 4 octombrie 2007, 9.00 – 19.00
Locaţia: Metro Otopeni
Program zilnic 10.00 – 20.00
__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 01:46   #24
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Siab 2007

Eu unul am luat TopGear si m-am trezit cu o invitatie (sper sa nu o fi pierdut pe undeva)... o sa mai existe si spatiul pt salonul de tuning, asa cum a fost la editia precedenta?
Achim is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 03:10   #25
Bobby boss
VW Driver

Stage 5
 
Bobby boss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of:
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Siab 2007

Nu vreau sa ma laud da stiu de aces eveniment de acu 1 luna si deja il astept cu mare drag sant cu sufletu la gura.
Bobby boss is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 03:27   #26
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Siab 2007

acum sincer... nu ti se pare ca a fost cam fara folos asta?
Achim is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 03:38   #27
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Siab 2007

invitatiile sau biletele cum vreti sa le ziceti din Top Gear sunt bune ?
vali-tgm is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 08:39   #28
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Siab 2007

Da Vali, normal ca sunt bune... probabil ca revista Top Gear va avea si un stand pe acolo. Cred ca va scoate mai ieftin sa cumparati revista cu invitatie la 7,9 ron, decat sa dati 15 ron pe bilet, nu?
Adevarul e ca spatiul e cam mic la Otopeni...ori fac corturi peste parcare, ori va fi un fiasco. Pai la Baneasa jumatate din hala mare era cat tot fostul Metro Otopeni (ma refer la suprafata interioara, pe care se poate expune) ... e alegerea organizatorilor, se descurca ei, de aia se numesc asa
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 12:47   #29
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default Re: Siab 2007

Quote:
Originally Posted by Bobby boss View Post
Nu vreau sa ma laud da stiu de aces eveniment de acu 1 luna si deja il astept cu mare drag sant cu sufletu la gura.
eu stiu despre acest eveniment de acum 2 ani, de la SIAB 2005 si stiu si despre urmatorul eveniment care va fi SIAB 2009
boy_wonder is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 14:15   #30
car_addict

Stage 5
 
car_addict's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 379
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Siab 2007

Quote:
Originally Posted by Xel'Naga View Post
hai hai ... radem, glumim dar nu intram gratis
Cosmine, eu am invitatie si badge de organizator :d, sac-sac
car_addict is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -