Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 24-11-13, 15:03   #1
Costi999

Stock
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 1
Default Un micut accident!

Buna! Astazi in jur de 6:00 nu mi-a fost acordata prioritatea intr-un sens giratoriu si ca drept urmare un Logan a intrat in partea dreapta a autoturismului pe care il conduceam si este cam... praf! Politia nu a vrut sa vina la locul faptei si oricum mi-au raspuns dupa ce am sunat de 3-4 ori la 112. Am facut pe cale amiabila, dar am o problema. Asigurarea este EUROINS si am inteles ca service-urile refuza sa lucreze cu aceasta firma de asigurari. Poate cineva sa ma ajute cu un posibil service care ar lucra cu asa ceva in Brasov??

Last edited by Costi999; 24-11-13 at 15:12.
Costi999 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-13, 20:35   #2
TazMan

Stage 5
 
TazMan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,040
Default Re: Un micut accident!

Cand te programezi sa te duci la firma unde are el asigurarea sa faca poze de acolo primesti si brosura cu service-urile care sunt agreate de ei, in general 2-4 service-uri cu decontare directa.

Altfel, iti faci masina pe banii tai ori la un service care accepta sa faca masina si recuperezi banii dupa ce ai masina reparata, cu chitanta si factura in mana te prezinti la ei la sediu si ii dai bice cu amenintari etc
__________________
捷达 mkII 使用一点八升`` ``初恋
TazMan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -