Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-13, 19:10   #1
Derek

Stage 2
 
Derek's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 35
Question Service-uri cu decontare directa cu ASTRA Asigurari, din Buc. (pref. in sect.1 sau 6)

Ma intereseaza ce service-uri in bucuresti (de preferat din sect. 1 zona buc. noi, chitila, 1 mai, sau sect. 6 zona carrefour mil., blvd. tim.,iuliu maniu) deconteaza direct de la asig. ASTRA.

Am nevoie ca informatia (service-ul in cauza) sa fie de actualitate, cel mult de la inceputul anului, deoarece exista service-uri care decontau de la astra dar pe motiv ca nu si-au primit banii, nu mai lucreaza cu ei pana cand se solutioneaza prbl, ori lucreaza pe banii celui care vine cu autovehiculul ca sa realizeze reparatia, si ulterior sa imi recuperez banii de la asigurator. Eu am nevoie sa fie un service care nu are prbl cu astra si deconteaza si in prezent de la ei fara prbl sau cu asteptari.

Ideal ar fi sa raspunda cineva care si-a reparat de curand masina/tir/motor/etc pe o asigurare Astra, in bucuresti, preferabil chiar in zonele mentionate mai sus.


Inca ceva, am inteles ca imi pot recupera banii de pe costul transportului cu platforma pana la service-ul in cauza agreat de astra, prin decontarea facturii de la platforma. Cum se procedeaza mai exact?

Last edited by Derek; 25-09-13 at 19:15.
Derek is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -