Nu stiu nici eu exact care si cum veneau, insa am si eu un prieten cu un H din 2005 si nu are ESP desi are destul de multe dotari pe ea. De asemeni, vazusem recent la vanzare un H din 2008 tot la fel dotari dotari etc dar fara esp...
....................1 Eu sincer in momentul in care asta ar fi scos arma la mine dadeam cu masina peste el, fara nici o ezitare...atata timp cat viata iti este pusa in pericol te aperi cu ce ai...