Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Fanatik MotorSport

Reply
 
Thread Tools
Old 16-08-09, 13:31   #976
CT-88-GRG

Stage 3
 
CT-88-GRG's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 150
Member of:
[Fiat]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Fanatik Constanta

Quote:
Originally Posted by wu_vladutz View Post
@romica : Da, totu` e ok, pana acum Mai am putin de stat si ma intorc ...

@gege : nu am gasit decat 1 far intreg si am intrebat de curiozitate cat costa ... 30 euro Saptamana viitoare cred c`am sa ma mai duc pe la dezmembrari sa vad ce mai fur pt mine si ma uit iar de faruri ...

Numai bine si sa fiti cuminti
hai ms mult de tot vlad vezi poate ai noroc si imi gasesti si mie 2 faruri unu de la un parc altu de la alt parc nu conteaza de mareea weekend sa fie :X:X:X

PS: iar voi bah baietzi si fete lasati omu(ct-02-rbp) in pace nu ii mai dati apa la moara , si importantza atata k asta vrea , iar tuh prientene RPB nu stiu cine esty dar te`as ruga frumos sa iti vezi putin de treaba
__________________
FIAT Bravo ...Il cuore sportivo ...
"Six milion ways to die so i chose , made it six milion and one with your eyes closed "
CT-88-GRG is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 13:40   #977
ct-02-rbp

Stage 1
 
ct-02-rbp's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 15
Member of:
[DACIA]
Default Re: Fanatik Constanta

GRG te rog frumos sa ti vezi u de treaba ...da ?
Ca cu tine nu am nici o treaba ....vad k sunt baieti smecheri asa cum sa le vb altfel ?...daca sunt tari in "barba" se de dam o intalnire sa vada cinei mai tare dupaia ...asa k laso mai moale
ct-02-rbp is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 13:49   #978
CT-88-GRG

Stage 3
 
CT-88-GRG's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 150
Member of:
[Fiat]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Fanatik Constanta

poi eu imi vad de treaba incerc sa fac putina liniste pe aici niki eu nu am niki`o treaba cu tine ba chiar ti`am vb frumos nu te`am luat la misto , iar baietzii asa sunt ei nu am ce sa le fac si plus de asta u ai intr\t aici si ai inceput sa faci iuresi si sa intreb de interioare si chestii de genu asta ..... astea nu se vb pe forum si niki la telefon ....asak rog un moderator ceva sa stearga posturile in care se discuta despre locatia de mai sus
CT-88-GRG is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 13:49   #979
dacia_wrc

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 187
Member of:
[DACIA]
Default Re: Fanatik Constanta

zile liberta ...daca e ceva iti dau nova )))
dacia_wrc is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:00   #980
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Fanatik Constanta

wow wow wow , GRG nu te cunosc dar nu-ti bate capu sa-i explici ca omu e doar pus pe scris pe forum.
Domnu rbp ai doar cateva variante , provoci , iar daca esti refuzat iti iei bagajele si incerci la altul pe alta sectiune a forumului , asa ca exemplu daca eu te-as provoca pe tine cu 180 cp ai mei cu dacia ta , ai refuza eu mi-as vede de treaba nu as face atata plecaciuni pe forum.
Si mai lasa-ti impresiile astea de baieti de cartier ca "dupaia vedem cine-i mai tare" daca unii sunt "tari in barba" cum ai zis tu , daca esti asa smeker pune ba baiatule banu jos la o cursa legala sa te dai unde conteaza ( aa dar acolo voi astia old metal nu va prezentati pardon ca va e rusine ca urla publicu dupa voi " pleaaaca ba cu troaca aia" sau chestii de genu) nu pe interioara unde iti chemi 10 copii de la bloc semintzari ca sa aiba cine sa-ti faca galerie.
V-ati uitat prea mult la filme , de-aia ati si ajuns pe interioara unde ne dadeam toti "greii" inainte unde sincer nu prea calca masina sub 100 CP acolo la o linie inainte , ati auzit si voi 2 3 evacuari sport pe acolo si v-ati gandit si voi sa veniti si sa faceti k k t -u praf.
Daca nu ai ceva folositor de spus pe forum la sectiunea baietilor de la Fanatik ma apuc de sters posturi pana albesti.
Va salut
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:09   #981
dacia_wrc

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 187
Member of:
[DACIA]
Default Re: Fanatik Constanta

YZF-PWR acum serios...adu o dacie care sa il ia pe asta nu tu cu 200 de sobolani
dacia_wrc is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:14   #982
ct-02-rbp

Stage 1
 
ct-02-rbp's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 15
Member of:
[DACIA]
Default Re: Fanatik Constanta

PWR.....cine te crezi ma ??? NOE...fi atent u ai 180 da ?
si eu am o skoda suberb 130 ...nimik modificat la motor..
Eu zic k nu prea are rost sa vb de Cai putere....
fara vorbe si sa trecem la actiune
cand ai timp si esti pregatit de actiune imi spui
ct-02-rbp is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:15   #983
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Fanatik Constanta

200 de sobolani ? hai sa te invat ceva , nu stiu la cate curse oficiale ai participat dar din cate stiu in Constanta la nici una , daciile in ultimul timp primesc curse facute pe 200 metri in loc de 400 metri , avand in vedere acest aspect si noua regula pt ele , HVB-u pe 200 de metri ii rupe totosii daca ii merge masina asa cum ii mergea pe vremuri.
Sobolani poate imi explici tu cum e sa ai , eu am descris in cp , si daca tot zici ca vrea cu Dacie ce cauta aici? ca cei de la Fanatik nu au dacie.
E ultima data cand va spun sa va duceti sa postati acolo unde chiar aveti pe cine sa provocati si cineva care sa accepte.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:17   #984
ct-02-rbp

Stage 1
 
ct-02-rbp's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 15
Member of:
[DACIA]
Default Re: Fanatik Constanta

Eu zic sa citesti putin mai sus !!!
ct-02-rbp is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:19   #985
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Fanatik Constanta

Distractie placuta , nu meriti efortul , am impachetat cea mai smekera superb din Constanta MAL-u , chip austria si etc , 180 cp ...
Si nu mai veni cu oferte "vin cu superbu " parintilor sau prietenilor , da-te cu masina ta din acte care e pe numele tau ca daca o luam asa nu ti-ar sta bine sa vin si eu cu masina lu taticu evo 9 sau etc
dar ok dak te vad pe interioara asta dak mai calc pe taramu semintarilor , o sa-ti dau un claxon sa nu zici k ma sperii
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:23   #986
ct-02-rbp

Stage 1
 
ct-02-rbp's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 15
Member of:
[DACIA]
Thumbs down Re: Fanatik Constanta

bine cum zici tu
exact cum am inceput
Ce nu ai timp sau ce ??? nu ma intereseaza pe mine k lai impachetat pe ala sau nu..tine minte ..
ct-02-rbp is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:24   #987
ct-02-rbp

Stage 1
 
ct-02-rbp's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 15
Member of:
[DACIA]
Default Re: Fanatik Constanta

da poate ne intalnim pe inter....
ct-02-rbp is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:26   #988
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Fanatik Constanta

Ia uite cu cine am ajuns eu sa ma tocmesc aici man ... se vede ca esti nou prin treburile astea , mai bine informeaza-te pe cine provoci si cu cine te certi ca am cativa ani lumina de experienta in masini si curse in fatza ta.
Sa-i zici lu mami si tati sa-ti dea skoda la urmatoarea cursa care o organizez cu X-Team prin septembrie octombrie , pana atunci succes la dacii.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:28   #989
ct-02-rbp

Stage 1
 
ct-02-rbp's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 15
Member of:
[DACIA]
Default Re: Fanatik Constanta

fugi la mami )))
vine sfarsitu lumiiiiiiiii vai vai vai
lasa naibi vrajeala asta
ct-02-rbp is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 14:29   #990
dacia_wrc

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 187
Member of:
[DACIA]
Default Re: Fanatik Constanta

vine sfarsitu lumiiii!!!!!!
dacia_wrc is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -