Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 05.06.2005

Bucuresti - 05.06.2005 O noua etapa de viteza Legal Racing pe data de 5 iunie in incinta Aeroportului International Baneasa

View Poll Results: Cum vi s-a parut??
Super frumos , a meritat 19 33.33%
Asa s-asa ... totusi a meritat 25 43.86%
NU.... nu a meritat! 13 22.81%
Voters: 57. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-04, 10:32   #151
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: non tuning

doamne fereste mai baieti... nu am nimik cu olcit-urile... dar... tipu` asta zicea ca
Quote:
Originally Posted by \"gabone77\"
mi s-a parut mie sau unele masini chiar erau de serie? si atunci de unde atata tuning? macar estetic ca asa o dam in alte alea...oricat de sport ar fi repectivele masini.
pai las-o frate , aia se dau cu ele stock ca au ce da masinile alea... deci lasa-i sa se dea cu ele cat de stock se poate... ce pana mea sa-i faci la un s 55 amg... m5 , rs6 ... nu? hai peace all cat despre olcit se pot face foarte multe o sa pun niste poze..
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 10:52   #152
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

am auzit ca acest olcit are motor de vr6... si dupa capota cam asa e... cu motorul ala nush cat o sa mai tzina masinutza aia..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	044_17a_163.jpg
Views:	155
Size:	45.1 KB
ID:	6605  
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 11:45   #153
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Urata e masina aia... no ofense
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 11:50   #154
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

urata urata dar daca fuge e bine nu? nici mie nu-mi palce masca aia..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 11:50   #155
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

te mananca santose
stii cum zice hondaru MM
lasa oamenii in pace
fiecare are ce are si se chinuie pe fieru lui sa faca ce poate cu banii pe care-i are. cand o sa ai si tu masina si carnet si o sa muncesti pt banii care-i dai o sa vezi ca nu mai e asa usor sa dai 60-100 euro pa un filtru aer sport sau sa bagi citeva miii de coco pa sub capota.
Din partea mea tot respectu pentru aia care lasa sandwichu ca sa-si mai schimbe un colier sau o bujie.
io ma plimb de 3 saptamani cu filtru de ulei in masina ca nam bani de ulei.

asa ca atunci cand o sa muncesti TU sa castigi banii TAI sa schimbi o bujie la masina TA, atunci sa-i zici omului de una de alta.
hai ca am scris prea mult PA
COObra is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 12:05   #156
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

asa e ... o sa tac de acum, bine? omu` zicea ca au venit cu masinile stock la curse.. so.. daca masinile alea rup... ce sa le faci
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 12:31   #157
zip

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 292
Default

santose...no offence....da mai gandeste-te la ce a scris coobra ....k....cam are dreptate
zip is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 12:49   #158
Stuey

Stage 5
 
Stuey's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zip\"
santose...no offence....da mai gandeste-te la ce a scris coobra ....k....cam are dreptate
Dar are dreptate si santos...ce poti sa ii faci la o masina cu 400 cp?tuning exterior...nu are rost..(ca si asha nu o vezi cand trece pe langa tine )
Si daciile alea care sunt considerate stock...nu cred ca erau stock...
dar pentru faza cu oltcitu' tre sa il cert si eu un pic pe santos ...nu fiecare are bani sa ishi faca masina super aratoasa...dar...fiecare om se simte bine in masina lui (excluzand kitchurile )
__________________
My Love!!! Skoda Octavia 1---1.6---102 cp

https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/58549-my-love-octavia-1-a.html (stare actuala : Stock)
Stuey is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 13:54   #159
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
ma frate.. esti shucarit rau de tot vad... acum posibile raspunsuri..
1: ce pana mea sa mai pui pe m5... si asa estetic... las-o frate ...
2: nu are omu` bani ma nene de unde atatia bani de tuning si ***.. se da omu` de placere
3: au fost oameni care au venit cu masini stock chiar daca era slabutze sub 100 de cp sau ceva d genu`..
se da omu` de placere ma omule... ptr senzatie... ce naiba...
nu inteleg de ce va luati de mine cand eu am zis accelasi lucru... ca au venit cu ele stock din (poate)lipsa de bani si ptr senzatie...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 15:17   #160
Stuey

Stage 5
 
Stuey's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
Default Re:

Bah fratzilor...acum il inteleg pe santos.Ce tuning exterior vretzi sa facetzi pe amg frate?ca am citit mai sus ..cica macar un tuning exterior ..sa nu fie stock....ce vretzi..sa puna pe m5 sau pe amg stickere gen fast & furious sau patratzele? ..sau un eleron d'ala cat casa?? sa devina dupa aia kitch ....(fara suparare pentru cei care au patratzele sau stickere pe masina....dar ziceam ca pe un amg nu merge...)
Stuey is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 15:30   #161
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Bah Santose, vezi ca te iau la MaraMures acushica... :P :P :P

Ce te mananca pe tine in anus (cuvant existent in DEX) sa bagi poza cu Oltcitul aici la Baneasa ??? L-ai vazut pe acolo ???

Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 15:39   #162
Stuey

Stage 5
 
Stuey's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Bah Santose, vezi ca te iau la MaraMures acushica... :P :P :P

Ce te mananca pe tine in anus (cuvant existent in DEX) sa bagi poza cu Oltcitul aici la Baneasa ??? L-ai vazut pe acolo ???

...bine mei..iertatzi-l shi voi acum ca a pus poza oltcitului ala..dar cred ca era nervos...oricum...tu ce parere ai hondare ...mai avea rost sa se faca tuning pe m5,amg...sau mai stiu eu ce??
Stuey is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 17:12   #163
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Oltcitul ala zici ca-i Bentley din fatza, pe cuvantul meu... Bateti-ma, injurati-ma, dar eu nu-i inteleg p-astia care pun pe jafurile alea de caroserii de Oltcit sau Dacie( no offense! ) motoare de rupere. Iar despre tuninguri pe AMG sau S-uri, pai tocmai pe alea TB NEAPARAT PUSE elemente de tuning, tocmai pt ca au si pe ce...Pai asa astia p-afara de ce isi tunaresc Supra, Skyline, M-uri, S-uri si altele, tocmai, pt ca si cu ce sa se mandreasca. Mie sincer tuningurile exagerate la Dacii, Cielo sau alte de genu' asta mi se par total inutile, sincer mie imi provoaca rasul, pt ca tot Dacii sau Cielo raman( v-am zis, no offense, doar parerea mea ).
  Reply With Quote
Old 11-06-04, 17:46   #164
Stuey

Stage 5
 
Stuey's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BogdanCMS\"
Iar despre tuninguri pe AMG sau S-uri, pai tocmai pe alea TB NEAPARAT PUSE elemente de tuning, tocmai pt ca au si pe ce...Pai asa astia p-afara de ce isi tunaresc Supra, Skyline, M-uri, S-uri si altele, tocmai, pt ca si cu ce sa se mandreasca.
]
Mda...mi-ai inchis gura cu asta...
cat despre tuning pe dacie, cielo...omu' isi face tuning pe ce are si pe ce poate...asha ca te contrazic.
Stuey is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 20:49   #165
OVI

Stage 5
 
OVI's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 602
Default

daca nu ma insel oltcitul ala se afla acuma in cj
OVI is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -