Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 05.06.2005

Bucuresti - 05.06.2005 O noua etapa de viteza Legal Racing pe data de 5 iunie in incinta Aeroportului International Baneasa

View Poll Results: Cum vi s-a parut??
Super frumos , a meritat 19 33.33%
Asa s-asa ... totusi a meritat 25 43.86%
NU.... nu a meritat! 13 22.81%
Voters: 57. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 05-06-04, 19:38   #1
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Cum A fost la Baneasa?Parerile voastre...

mie mi s-a parut super bine doar ca a fost nasol ca am stat atata timp in picioare and shit... curse la nivel inalt , super marfa... florica zicea ca o sa vina \"cefe late\" nu am vazut asa ceva ... decat un tip cu un pitbull atat.. oricum super marfa... p bune super super marfa
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 19:45   #2
OVI

Stage 5
 
OVI's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 602
Default

hai baieti...bagati poze
OVI is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 19:48   #3
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

deja s-a terminat???
tekno is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 19:56   #4
Danji

Stage 1
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 13
Default

Am facut poze cu masini... cu avioane.. cu jandarmi sictiriti .. etc. Nu a fost chiar asa rau dar.. organizarea la pamant.. ma rog trecem peste asta
Sunt curios cati participanti au fost opriti sau vor primi amenzi prin posta . De ce intreb? Simplu.. pt ca un anume nenea politzis + ajutorul lui.. notau f frumos toate masinile care participau. Stateam langa el si ma faceam ca fac poze masinilor si l-am luat si pe el in poz impreuna cu carnetelul lui. L-am si auzit cum ii zicea celuilalt \" Asta n-are toba.. si il nota, ala nu are nustiuce.. si asa gasea la toti nod in papura. Scuze pt calitatea pozelor dar mi-a fost un pic frica sa nu ma ia la bani marunti si nu m-am apropiat prea mult.. Daca va chiorati un pic se vede si carnetzelul. Va spun totusi ca erau MULTE dar MULTEEE numere notate .
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	picture_126.jpg
Views:	490
Size:	19.7 KB
ID:	6441   Click image for larger version

Name:	picture_125.jpg
Views:	488
Size:	30.2 KB
ID:	6442   Click image for larger version

Name:	picture_124.jpg
Views:	487
Size:	19.9 KB
ID:	6443  

Danji is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:01   #5
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

...A fost super ..organizarea era de asteptat sa fie proasta dar totusi mult mai buna decat cea de la C-ta..
....dupa cat am asteptat eu spun k ce a fost la final a meritat efortul....

burnout-uri ;cerculete;opturi...fum mult...super show la final ...Santos nu stii ce ai pierdut ..a fost haos total ...Cea mai misto etapa de pana acum ...din cate am fost eu ...

Super Super Super !!!!


...evident k la sfarsit pandarii de gabori au inceput sa dea amenzi abia asteptau sa iasa masinile de pe aeroport..eu personal am vazut un A4 care tocmai semna procesul verbal ..si l-am vazut pe baiatul cu Opel Astra Gsi (alb)care prezenta actele la bulangii......


__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!

F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:

Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST

alex_maxx is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:03   #6
Danji

Stage 1
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 13
Default

Inca 2 poze care au iesit relativ klumea. Honda aia statea in parcare in loc sa fie pe pista.. mai era si un Lan Evo galben care tot asa era in parcare in loc sa concureze.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	picture_151.jpg
Views:	483
Size:	42.4 KB
ID:	6444   Click image for larger version

Name:	picture_104.jpg
Views:	483
Size:	54.0 KB
ID:	6445  
Danji is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:05   #7
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

...cata dreptate ai Danji....deja au inceput sa ii opreasca ii asteptau sa iasa..si hop pe dreapta!!
alex_maxx is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:06   #8
OVI

Stage 5
 
OVI's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 602
Default

ce sa zic ...urat daca iar se lasa cu amenzi dupa cursa
OVI is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:08   #9
Danji

Stage 1
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 13
Default

Chestia cu politia e un fel de cal troian. Ii chemi sa te ajute si sa incurajezi baietii sa faca totul legal sa nu ii suparam pe saracutii politzisti.. Cand colo e ca si cum ai chema lupul sa iti apere stana. Neserioshi.. no comment.. L-a mai filmat/fotografiat cineva pe nenea ala politzist care ii nota pe toti ?
Danji is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:13   #10
Jeff

Stage 5
 
Jeff's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
Default

Au fost reportaje pe la mai multe posturi TV. Ziceau ca vedetele au fost un M5 si un AMG, pe la vreo 500 cai bucata. Faza cu miltienii care notau si-apoi opreau mi se pare de toata cacaoa...
__________________
Romanian Dragracing Site
Jeff is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:22   #11
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Mi-a placut general. La sfersit a fost choas

Chiestia cu Politia ... nu stiu ce pot sa zic Din cauza asta am schimbat numere de inmetriculare
zetemte is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:26   #12
Danji

Stage 1
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 13
Default

La cata lume a venit. chiar sunt curios cat au facut baietii numai din vanzarea bileteleor . La stiri ziceau ca au venit 5000 de oameni.. Nu stiu daca au venit chiar asa multi.. dar tot au venit destui. I-au luat ei sau i-au dat aeroportului pe post de chirie? La 50 k lei de persoane , scuze dar organizarea putea sa fie mai de doamne-ajuta. In primul rand ca s-a inceput la 5 in loc de 1 .. ehh.. 4 ore.. lasa ca stau aia in picioare.. ca doara d-aia au dat 50k sa stea 4 ore in picioare sa se uite pe pereti. Si mi se pare cam aiurea sa platesti 500 k taxa de participare ca sa te dai o sg data cum s-au dat invinsii . Nu zic ca e prea mult, abia se mai despart impatimitii de restul dar... nu cred ca e corect ca de 500k sa te dai o sg data. Cred ca daca se organiza cum trebe putea sa fie si o plecare la 1 minut. Astfel era timp destul pt toti sa se dea. Poate gresesc, poate cer prea mult .. dar mi se pare cam aiurea sa ne multumim cu putin, ca doara la masina nu te multumesti cu o mica modificare si atat .. din contra vrei sa scoti tot ce se poate din ea. Asa cred ca ar trebui sa se intample si cu legalele.. ca doare nu mai sunt in primul an de concursuri.. deja au experienta de un an si ceva .
Danji is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:52   #13
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Au apucat sa se dea toate grupele ? Cine a castigat la fiecare grupa ? Are cineva ceva rezultate ?
GSi is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 20:55   #14
mad_oviddiu

Stage 4
 
mad_oviddiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 194
Default

salootare.......
ce dracu sa mai zic?? cursele au fost cat decat interesanta mai ales pt faptul k au fost ff multe \"pe dos\".................

organizarea chiar a fost de ***!!! Pittbulu-ul ala care era acolo, l-a muscat pe un prieten de-al meu care trebuia sa se dea in etapa (PAO cu M3) si l-a luat salvarea.......... asta e shit happends!!!!

oricum, daca organizarea va fi asa si la urmatoarele 2 curse cigur nu o sa mai vina nimeni sa priveasca .... poate doar amatorii.

numa` bine
mad_oviddiu is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 21:43   #15
ZooM-ZooM
Honda Driver

Stage 5
 
ZooM-ZooM's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,846
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Opel]
Default

Nice...pacat ca nu am stat pana la sfarsit...am plecat pe la 7:20...am inteles ca a fost super fain la final
Cat despre organizare...ce sa zic..cu critica de rigoare...da eu zic ca daca nu erau baietzii de la LR,noi nu am fi mers azi pe baneasa....asa ca tzin sa le multzumesc frumos si sa le urez la mai mare.
Astept pe 10 iulie(sper ca am inteles bine) la prisma,sa vedem atunci ce o sa iasa si sa speram ca se invatza din greseli
__________________
Vand / Schimb Mazda RX7 - Drift Spec/Project
http://mazda.anunturi-auto.4tuning.r...-11584185.html

Garare / parcare moto pe timp de iarna / frig ! pentru detalii click pe linkul de mai jos !

https://forum.4tuning.ro/567-moto/335...bucuresti.html

fuse si se duse... https://forum.4tuning.ro/127-masina-m...6y8-turbo.html
ZooM-ZooM is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -