Quote:
|
Originally Posted by \"79BYG\"
Am si eu un raspuns pt hondarul ...
HONDARULE daca KWX numai 90 Cp eu sa mor iti dau tie masina moca..
|
Opaaaaaaa... Zi cu ce masina ma inzestrez !!!!

Ce e asa greu de inteles ca masina aia are motor de 90 cp ??? Acum, io habar nu am ce modificari are... Dar nici nu merge sa le masori, cati cai are exact... Ca e pe injectie mecanica.
Asa ca are 90 cp !!! Bah, cand vin sa iau masina ???