da omule.. dar daca este pe 5 nu am cum sa vin.. si tot vaz acu ca s-a pus data de 6 CEEA ce este SUPER..
TZI-am trimis un pm cu numarul meu... totusi nu sunt 100-n suta.. am de dat cateva miloane la Sanitara.. ca de-s in ultimu an :P si .. sa vedem.. cat ma vor suge astia
Chiar mi-ar placea sa vin.. 80 % zic DA.. !
BTW cat costa un tricou cu 4tuning?

care-s conditiile sa pot intra si eu in posesia unuia? :P