Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 05.06.2005

Bucuresti - 05.06.2005 O noua etapa de viteza Legal Racing pe data de 5 iunie in incinta Aeroportului International Baneasa

Reply
 
Thread Tools
Old 22-05-04, 08:42   #31
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 882
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

ma.. pana la urma cand este etapa?.. pe 5 sau pe 6?..
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 23-05-04, 10:46   #32
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da bossuletz pe 5 am inteles ca o sa fie ... dude sa facem naibi cumva sa ne vedem sa-mi dai nr tau sau cumva :P ok?
sa vb pe acolo , peace dude
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 23-05-04, 11:13   #33
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 882
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

da omule.. dar daca este pe 5 nu am cum sa vin.. si tot vaz acu ca s-a pus data de 6 CEEA ce este SUPER..

TZI-am trimis un pm cu numarul meu... totusi nu sunt 100-n suta.. am de dat cateva miloane la Sanitara.. ca de-s in ultimu an :P si .. sa vedem.. cat ma vor suge astia

Chiar mi-ar placea sa vin.. 80 % zic DA.. !

BTW cat costa un tricou cu 4tuning? care-s conditiile sa pot intra si eu in posesia unuia? :P
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 23-05-04, 16:24   #34
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

300 de mii de lei vb cu ZoliaT ca sa intri in posesia unuia.. :P
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 25-05-04, 11:32   #35
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Si eu vin sigur...sa ma uit! Pai cum dracu sa mai concurez cand am auzit ca o sa vina masini de 115cp stock dopate pana la 130-150cp,si eu ma chinui cu 100? Ma mai gandesc daca ma inscriu, mi-e ca ma bag cu Daciile
  Reply With Quote
Old 25-05-04, 15:53   #36
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Yeee... toma mam vazut cu zoliat si miam luat tricou. Sooooooo baiatu vine sigur. Sper sa nu mai vina gura-casca daia care se baga pe pista. Doamne fereste de ceva nasol. Propun si eu sa punem pe cineva cu bata sa-i alerge paia peacolo.
Ura si la gara....aaaa....la aeroport !!!!
COObra is offline   Reply With Quote
Old 26-05-04, 20:27   #37
Xdriver

Stage 5
 
Xdriver's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 930
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CSR]
[Opel]
[Old School Cars]
[FORD]
Default

Hello everybody
Eu as vrea sa merg dar nu prea am cu cine, ca este sesiune si singur ma cam arde la consum.
Am un Opel Ascona C, 2L, 115CP - Mattig Tuning
Xdriver is offline   Reply With Quote
Old 27-05-04, 16:47   #38
Nitro00

Stage 2
 
Nitro00's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 30
Default

Salz alll shi eu voi veni o sa fiu printre organizatori ... sa vedem ce va iesi aici .. la mare nu amk reusit sa ajung ..... shi am inteles ca a iesit superr nasol din cate am inteles .... o sa fie zona impinzita de jandarmi asa ca s-ar putea iasa frumos !!!Good Help Us !!!!!!1 Respekt Allllll!!!!!1
Nitro00 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-04, 21:58   #39
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Pana la urma pe cat sunt cursele? 30, 5, sau 6?
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 30-05-04, 13:01   #40
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

PE 5 o sa fie si gata.... peace dudes!!!!
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 01-06-04, 23:10   #41
Xdriver

Stage 5
 
Xdriver's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 930
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CSR]
[Opel]
[Old School Cars]
[FORD]
Default

Hello
Eu vreau sa merg, dar ma poate astepta cineva dintre voi undeva la intrare in Buc., ca nu vreau sa pierd o juma de zi pana sa ajung unde trebuie.
PS. pot sa ma inscriu si sambata?
Xdriver is offline   Reply With Quote
Old 01-06-04, 23:15   #42
Xdriver

Stage 5
 
Xdriver's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 930
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CSR]
[Opel]
[Old School Cars]
[FORD]
Default

Hello
Eu vreau sa merg, dar ma poate astepta cineva dintre voi undeva la intrare in Buc., ca nu vreau sa pierd o juma de zi pana sa ajung unde trebuie.
PS. pot sa ma inscriu si sambata?
Xdriver is offline   Reply With Quote
Old 02-06-04, 06:59   #43
a4b5

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 35
Default

pei nu stiu daca poti sa te mai inscrii si sambata ...

da cred eu ca se rezolva cu organizatorii ca sunt baieti de treaba
a4b5 is offline   Reply With Quote
Old 02-06-04, 07:05   #44
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 882
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

da ma.. s-a zis ca cei care vin din afara bucurestiului si vor sa participe, se vor putea inscrie in aceeasi (sambata)..
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 02-06-04, 07:06   #45
a4b5

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 35
Default

am zis eu ca sunt baieti de treaba
a4b5 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -