| Bucuresti - 05.06.2005 O noua etapa de viteza Legal Racing pe data de 5 iunie in incinta Aeroportului International Baneasa |
18-05-04, 12:21
|
#1
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,307
Member of: [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [Echipa de sprijin]
|
Participanti
Aici puteti sa va anuntati prezenta la cursa
|
|
|
18-05-04, 13:16
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 640
Member of: [Insomnia] [PARTICIPANT CURSE]
|
Pai, sa particip sau sa nu particip? Pai normal ca voi participa... Numai ca sper ca acum totul sa decurga cum trebuie... Sa se ajunga si la libere ca acolo... se vor vedeam multe... Nu?
|
|
|
18-05-04, 18:50
|
#3
|
Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
ontopic sper sa vin da e mai greu cu biletele aste cumparate cu o saptamana inainte ptr cei care nu sunt din Buc
|
|
|
18-05-04, 21:52
|
#4
|
Presedinte Insomnia Racing
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of: [Moderators] [Insomnia] [PARTICIPANT CURSE]
|
O sa vin si o sa particip
Toyota Corola 1.6 110 CP Brupa B.
Sper ca asta data fara probleme cu cutia de viteze
|
|
|
18-05-04, 22:09
|
#5
|
Stage 2
Join Date: Apr 2004
Posts: 42
|
Particip 100%- Calibra 2.0-115cp, grupa B.
|
|
|
19-05-04, 21:43
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of: [4 Speed Squad] [FORD]
|
poate o sa aduc un prieten care are un Audi Allroad 2,7 ,250 hp..cred k o sa aiba cu cine sa se dea nu ??
...sa vedem dk ii convine pretul trebuie sa mai vb cu el!!
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!
F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:
Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST
|
|
|
20-05-04, 00:07
|
#7
|
Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
alex_maxx la masina asta nu ar trebui sa se uite la 500 k
sper sa aduc si eu un prieten cu un Seat Leon CupraR
|
|
|
22-05-04, 02:50
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of: [X-Team Racing Club] [VW] [2 Roti]
|
CT-79-BYG dacia SuperNOVA 75 cp clasa A
Vin si particip.. si astept sa isi ia revansa de la mine B-76-GSI opel kadet de la cursa de VENUS
__________________
|
|
|
25-05-04, 16:00
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
|
Bre wait a moment. A zis Ceres ca se cumpara biletele cu o saptamana inainte???
Io vreau sa cumpar acolo.
Se poate???
|
|
|
27-05-04, 09:27
|
#10
|
Stage 3
Join Date: Apr 2004
Posts: 99
|
cred ca ma dau si io...MB 126 280,136KW....
CA SA MA FAC PUTIN DE RIS NU ALTA....
|
|
|
27-05-04, 13:44
|
#11
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
GFD, tu o sa te dai pe un km daca e, asa ca ai ceva sanse...
|
|
|
28-05-04, 17:06
|
#12
|
Stage 1
Join Date: May 2004
Posts: 14
|
Vin si eu , leon top sport 20vt
|
|
|
30-05-04, 23:42
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of: [Anonymous Motorsport ]
|
Eu o sa particip cu o toyota supra portocalie aprox 600HP
Nu stiu daca o sa am bani pt inscriere ca ma rupe benzina si NOS-ul
|
|
|
31-05-04, 01:47
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Anonymous Motorsport ]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"GFD\"
cred ca ma dau si io...MB 126 280,136KW....
CA SA MA FAC PUTIN DE RIS NU ALTA.... 
|
Nu te faci... k si eu cred ca ma inscriu... si ma fac eu mai mult decat tine... Asta dak nu cumva printr-un miracol imi fac fisele... si atunci poate mai am si eu mici sanse sa spal rusinea
Vento VR6 128Kw
PS.. intram la aceasi categorie
__________________
VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
|
|
|
31-05-04, 16:10
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 640
Member of: [Insomnia] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Quote:
|
Originally Posted by \"GFD\"
cred ca ma dau si io...MB 126 280,136KW....
CA SA MA FAC PUTIN DE RIS NU ALTA.... 
|
Nu te faci... k si eu cred ca ma inscriu... si ma fac eu mai mult decat tine... Asta dak nu cumva printr-un miracol imi fac fisele... si atunci poate mai am si eu mici sanse sa spal rusinea
Vento VR6 128Kw
PS.. intram la aceasi categorie 
|
Ah, la naiba, intrati la categoria mai sus de mine... La naiba cu motorina asta
|
|
|
|
|