Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 05.06.2005 (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005.html)
-   -   Participanti (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005/1164-participanti.html)

ZoliaT 18-05-04 12:21

Participanti
 
Aici puteti sa va anuntati prezenta la cursa

Zyx 18-05-04 13:16

Pai, sa particip sau sa nu particip? Pai normal ca voi participa... Numai ca sper ca acum totul sa decurga cum trebuie... Sa se ajunga si la libere ca acolo... se vor vedeam multe... Nu? :wink:

CeReS 18-05-04 18:50

ontopic sper sa vin da e mai greu cu biletele aste cumparate cu o saptamana inainte ptr cei care nu sunt din Buc

zetemte 18-05-04 21:52

O sa vin si o sa particip :D

Toyota Corola 1.6 110 CP Brupa B.

Sper ca asta data fara probleme cu cutia de viteze :D

Andy13 18-05-04 22:09

Particip 100%- Calibra 2.0-115cp, grupa B. 8) :wink:

alex_maxx 19-05-04 21:43

poate o sa aduc un prieten care are un Audi Allroad 2,7 ,250 hp..cred k o sa aiba cu cine sa se dea nu ??
...sa vedem dk ii convine pretul trebuie sa mai vb cu el!!

CeReS 20-05-04 00:07

alex_maxx la masina asta nu ar trebui sa se uite la 500 k
sper sa aduc si eu un prieten cu un Seat Leon CupraR

79BYG 22-05-04 02:50

CT-79-BYG dacia SuperNOVA 75 cp clasa A
Vin si particip.. si astept sa isi ia revansa de la mine B-76-GSI opel kadet de la cursa de VENUS

COObra 25-05-04 16:00

Bre wait a moment. A zis Ceres ca se cumpara biletele cu o saptamana inainte???
Io vreau sa cumpar acolo.
Se poate??? :roll: :roll: :?: :?:

GFD 27-05-04 09:27

1 Attachment(s)
cred ca ma dau si io...MB 126 280,136KW....
CA SA MA FAC PUTIN DE RIS NU ALTA.... :wink:

Hondarul 27-05-04 13:44

GFD, tu o sa te dai pe un km daca e, asa ca ai ceva sanse... :wink:

passat 28-05-04 17:06

Vin si eu , leon top sport 20vt

Insanity 30-05-04 23:42

Eu o sa particip cu o toyota supra portocalie aprox 600HP
Nu stiu daca o sa am bani pt inscriere ca ma rupe benzina si NOS-ul
:peace:

B|shOp-VR6 31-05-04 01:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GFD\"
cred ca ma dau si io...MB 126 280,136KW....
CA SA MA FAC PUTIN DE RIS NU ALTA.... :wink:

Nu te faci... k si eu cred ca ma inscriu... si ma fac eu mai mult decat tine... Asta dak nu cumva printr-un miracol imi fac fisele... si atunci poate mai am si eu mici sanse sa spal rusinea :oops:

Vento VR6 128Kw

PS.. intram la aceasi categorie :D

Zyx 31-05-04 16:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Quote:

Originally Posted by \"GFD\"
cred ca ma dau si io...MB 126 280,136KW....
CA SA MA FAC PUTIN DE RIS NU ALTA.... :wink:

Nu te faci... k si eu cred ca ma inscriu... si ma fac eu mai mult decat tine... Asta dak nu cumva printr-un miracol imi fac fisele... si atunci poate mai am si eu mici sanse sa spal rusinea :oops:

Vento VR6 128Kw

PS.. intram la aceasi categorie :D

Ah, la naiba, intrati la categoria mai sus de mine... La naiba cu motorina asta :D


All times are GMT +2. The time now is 17:42.

- Copyright 2026 4Tuning