![]() |
Participanti
Aici puteti sa va anuntati prezenta la cursa
|
Pai, sa particip sau sa nu particip? Pai normal ca voi participa... Numai ca sper ca acum totul sa decurga cum trebuie... Sa se ajunga si la libere ca acolo... se vor vedeam multe... Nu? :wink:
|
ontopic sper sa vin da e mai greu cu biletele aste cumparate cu o saptamana inainte ptr cei care nu sunt din Buc
|
O sa vin si o sa particip :D
Toyota Corola 1.6 110 CP Brupa B. Sper ca asta data fara probleme cu cutia de viteze :D |
Particip 100%- Calibra 2.0-115cp, grupa B. 8) :wink:
|
poate o sa aduc un prieten care are un Audi Allroad 2,7 ,250 hp..cred k o sa aiba cu cine sa se dea nu ??
...sa vedem dk ii convine pretul trebuie sa mai vb cu el!! |
alex_maxx la masina asta nu ar trebui sa se uite la 500 k
sper sa aduc si eu un prieten cu un Seat Leon CupraR |
CT-79-BYG dacia SuperNOVA 75 cp clasa A
Vin si particip.. si astept sa isi ia revansa de la mine B-76-GSI opel kadet de la cursa de VENUS |
Bre wait a moment. A zis Ceres ca se cumpara biletele cu o saptamana inainte???
Io vreau sa cumpar acolo. Se poate??? :roll: :roll: :?: :?: |
1 Attachment(s)
cred ca ma dau si io...MB 126 280,136KW....
CA SA MA FAC PUTIN DE RIS NU ALTA.... :wink: |
GFD, tu o sa te dai pe un km daca e, asa ca ai ceva sanse... :wink:
|
Vin si eu , leon top sport 20vt
|
Eu o sa particip cu o toyota supra portocalie aprox 600HP
Nu stiu daca o sa am bani pt inscriere ca ma rupe benzina si NOS-ul :peace: |
Re:
Quote:
Vento VR6 128Kw PS.. intram la aceasi categorie :D |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:42. |
- Copyright 2026 4Tuning