Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 05.06.2005

Bucuresti - 05.06.2005 O noua etapa de viteza Legal Racing pe data de 5 iunie in incinta Aeroportului International Baneasa

Reply
 
Thread Tools
Old 18-05-04, 12:22   #1
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Intrebari legate de cursa

Puneti aici intrebarile referitoare la aceasta etapa pentru a fi transmise organizatorilor.

Noi o sa facem un colaj cu ele si o sa incercam sa aflam raspunsuri
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 18-05-04, 12:37   #2
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Nu cred ca se va agita cineva sa-si ia bilet cu zile inainte...

Putem gasi si acolo ???

Mai aveti nevoie de oameni pentru organizare ??? Ca m-am saturat sa vad numai o mansa...

In rest... bafta organizatorilor !!!
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 18-05-04, 13:00   #3
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

Eu as vrea sa-mi procur biletul mai inainte ... nu in ziua cursei ... asa ca o singura intrebare as avea (deocamdata) ... unde e Str. Cezar Boliac Nr.9 .. ca nu prea stiu unde e !!

Mersi ..

PS: Chiar as vrea sa ajut ... la \"indeparta\" spectatorilor de pe pista de concurs ... daca o sa fie nevoie ... deci daca aveti nevoie de un om care sa stea pe margine si sa dea capete'n gura la multimea care nu sta unde trebuie... I'm the one to call ...
__________________
I didn\'t fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
------------
Dacia Solenza Scala
TYE is offline   Reply With Quote
Old 18-05-04, 13:04   #4
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

chiar fff buna ideea... unde nu-s garduri ... puneti naibi oameni .. sa nu mai intre romanii in traseu dar puneti din astia suparati cu cate un baston in mana , a intrat unu unde nu trebuia JAP in CAP glumeam dar... sa nu mai intre lumea peace dudes
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 18-05-04, 14:59   #5
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

E numar limitat de bilelte?
adica daca se termina biletele pana in ziua cursei... cine vine atunci nu mai poate intra??? desi nu prea cred...
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 18-05-04, 18:44   #6
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da , macar ptr cei din tara trebuie niste bilete in ziua concursului ca ptr noi e greu sa mai facem un drum in plus cu o saptamana inainte numai ptr asta
sau poate ezista alta solutie...
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 18-05-04, 22:28   #7
Andy13

Stage 2
 
Andy13's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 42
Default

As avea si eu cateva intrebari: 1-distanta de concurs va fi pe 400m sau 1000m; 2-daca nu reusesc sa ma inscriu pana atunci, ma pot inscrie pe loc la aeroport? ;3-acolo pe Cezar Boliac Nr 9 ce este mai exact..... niste puncte de reper; 4-daca vin cu ceva prieteni atunci la cursa, ei pot plati pe loc taxa pentru spectatori? 5-cate manse vor fi? 1 ca la mare sau 2, caci pentru taxa de 500.000 ar trebui create zic eu niste conditii mai speciale.
Andy13 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-04, 22:58   #8
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

De unde faza CU 500.000.Ma ofer sa stau langa TYE si sa la dau kapete in gura k sa nu se mai repete ce s-a intamplat in ultimele 2 etape pt k dak se repeta chiar k nu va mai exista Legal Racing.Respekt

P.S. Dak ne adunam mai multi de pe forum kred k am face treaba mai buna dekat jandarmeria.
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 19-05-04, 06:43   #9
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Pai normal ca noi am face treaba mai buna decat jandarmii, aia n-au nici un interes.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 19-05-04, 10:57   #10
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

A zis Micutzu ca si la Prisma, cand au cerut ajutorul forumistilor s-au prezentat niste pricajiti slabutzi... Nu stiu care-s aia... A zis omul ca e nevoie de ceva fortze la propriu, alde GSI sau TYE, oameni cu atitudine... Mergem noi astia aschilambici, sa vezi capace ce ne luam de le vreun spectator mai plin de adrenalina...
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 19-05-04, 11:58   #11
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Nici aia mai mari nu prea ar avea ce sa faca... ca doar nu incep sa ia la bataie publicul... iti dai seama ce scandal ar iesi.... si la Prisma era un \"animal\" de jandarm care cand zicea: nu impingeti banda blah blah ... se dadeau toti inapoi.... dar cand se intorcea ala cu spatele... se bagau toti la loc...

ideea e ca publicul sa fie asezat in asa fel incat sa vada cat mai bine... nu insirati toti paralel cu masinile, la 1 m de \"track\" , si cum nu vad nimic sa se impinga si sa se intample ca la mare...(ca doar nu dai 50 de mii si sa nu vezi nimic)
si cum s-a mai zis .. asezarea buna ar fi un V de vreo 60 pe primii 2-300 de metri si de-acolo paralel... si chestia asta sa se faca cu gardulete sau banda... ca asa ar fi vizibilitate buna..

stiu ca e usor de dat sfaturi... dar poate sunt luate cat de cat in considerare... fara vorbe de genu : organizati voi daca puteti mai bine....
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 19-05-04, 12:09   #12
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Cuvantul cheie pentru o buna organizare: GARDURI de metal, de la jandarmerie, ca la meciuri. Banda o calca in picioare, vezi CT.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 19-05-04, 12:20   #13
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

Am selectat intrebarile voastre am dat un telefon si iata raspunsurile :

Biletele pentru public se pot lua direct de la aeroport.

Singura limitare care exista este acea de 10.000 de spectatori.

Se va reveni pe cele doua distante de 400m si 1000m.

Ce din bucuresti trebuie sa se inscrie neaparat inaintea competitiei.

In ziua competitiei nu se pot inscrie cei din bucuresti.

Cei din provincie se pot inscrie in ziua competititei


Daca mi-a scapat ceva reveniti cu intrebari
__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 19-05-04, 14:45   #14
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

DA .. ti-a scapat... chiar nu se poate SA ASEZE PUBLICUL IN V ???? fara suparare dar fuck un topic nou in care sa se voteze .. cati vor in v si catoi vor sa stea in paralel poate o sa vada ... florica .. micutu... poate fuck si ei ceva ok... ala care o sa voteze paralel cred o e nebun... sau nu prea le are cu matematica ... paralel e asa | | asta e paralel ... in V e asa \\ start / , unde \\=garduri , /= garduri ... glumeam si eu ... va astept la vot... :P
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 20-05-04, 08:55   #15
hwx

Stage 4
 
hwx's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 177
Default

Ok, Fratilor, vin, platesc 500.000 si ma inscriu. Dar daca se intampla ca la Saturn, se intrerupe cursa si nu apuc sa ma dau, imi da cineva banii inapoi? Nu ca ar fi cine stie ce suma astia 500 de mii dar totusi asa ca chestie.
hwx is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -