Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 21-02-11, 20:40   #5416
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by razvy_91 View Post
http://www.emm.ro/Stiri/45315/INCEPE...tu-Mare-VIDEO-

Deci nu pot sa cred . O sa pot sa-mi cobor masina linistit
Esti in Romania, nu uita.. Pana nu "ce-i in mana nu-i minciuna".. nu fii asa entuziasmat /
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 21:11   #5417
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

in 24 de luni....deci pana termina mai schimbam 2 seturi de bucsi si telescoape ...neluand in considerare jantele indoite si gumele piscate ....
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 14:49   #5418
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
mi-as mai dori sa fiu odata la varsta de 16 ani....nu ca sa schimb ceva...doar sa mai trec o data prin toate minunatiile alea la varsta aia





si in legatura cu scoala de soferii vezi aici http://www.emm.ro/Video-Maramures/58...-de-date-a-ARR
Ani de Liceu=))
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 14:50   #5419
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Intrebare?Am schimbat capetele de bara de la plantera scurta de catre cutie si masina tot joaca si volanu si toata masina se scutuara , de la ce oare?buscile sunt inregula, ce sa fac cu ea oare ?
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 15:21   #5420
mosky
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 305
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Jantele indoite?
mosky is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 17:42   #5421
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

care stie cam cat ar fi un reglat de faruri ?
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 17:54   #5422
kalugaru

Stage 4
 
kalugaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 213
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Esti in Romania, nu uita.. Pana nu "ce-i in mana nu-i minciuna".. nu fii asa entuziasmat /
Tare m-as mira la vara cand merg acasa,sa-i vad cum lucra la E58,taxe cat incape,in 2 ani fac drumul pana in judetul SM?Apoi Satu Mare ne-o depasit de mult la confort,ce drum avem pe raza judetului bun de mers cu tractoarele ,mi-e rusine de tara noastra

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
cunosc toti politisti cu care dai proba practica! in general te pica ca esti tu neindemanatic, sau ca te ia gura pedinainte, nu exista ca are boala pe tine, sau ca asa a avut el chef! astea sunt vorbe scoase aiurea, un exemplu ai un prieten care da si ii este rusine sa iti zica ca ii "prost" in ale condusului si atunci adera la una dintre scuze "a avut boala!", "asa a vrut el!"...parerea mea nu dati cu parul
Ervin mai are "boala" cand il apuca,mai sunt si de astia cu aeiere care se dau mari veniti de dincoace,nu trebuie sa te lauzi cand dai de permis,eu cu Nedelcu am dat orasu,apoi e de nota 10,cere viteza,sa termine repede omu,care da si A cade cu Ervin .

Last edited by bogo4all; 22-02-11 at 18:54.
kalugaru is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 19:37   #5423
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by kalugaru View Post
Tare m-as mira la vara cand merg acasa,sa-i vad cum lucra la E58,taxe cat incape,in 2 ani fac drumul pana in judetul SM?Apoi Satu Mare ne-o depasit de mult la confort,ce drum avem pe raza judetului bun de mers cu tractoarele ,mi-e rusine de tara noastra.
mai ... acuma in toamna au terminat cateva drumuri importante. dar crezi ca au rezistat iernii ? iar apar craterele, deci iti dai seama cat de bine au fost facute :-j
(ma refer pe zona orasului mai mult) dar si pe extern incep sa se strice drumuri care pana acuma erau bune, gen sm-cj
Spark is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 19:45   #5424
kalugaru

Stage 4
 
kalugaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 213
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
mai ... acuma in toamna au terminat cateva drumuri importante. dar crezi ca au rezistat iernii ? iar apar craterele, deci iti dai seama cat de bine au fost facute :-j
(ma refer pe zona orasului mai mult) dar si pe extern incep sa se strice drumuri care pana acuma erau bune, gen sm-cj
Eu sunt din Baia Mare am si casa in judetul SM in Valea-Vinului,cunosc ruta aia,nu se compara drumurile din Sm cu ale noastre din MM,in Paulesti sau mai facut cratere dar le-au peticit,totusi e drum nu bataie de joc cum e in Borlesti,Ardusat ,Coltirea sau Hideaga ,nu-mi fac sperante sa vad minuni la vara,poate niste petice ,noaptea e dezastru
kalugaru is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:54   #5425
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

http://www.emm.ro/Video-Maramures/59...Buric-la-Borsa Au Sange`n vene........



Kalugaru : ba frate ruta Satu Mare paulesti valea vinului Ardusat nu o sa se reabiliteze drumu ala nici peste 5 ani....
__________________
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 85Kw Variant

Masina mea https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...t-edition.html


DE VANZARE AUDI A4 2.5 V6 TDI QUATTRO https://forum.4tuning.ro/479-anunturi...ml#post5240911



[ VAND ] Electronice Audio Cele mai mici preturi https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...ml#post5243581
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 15:36   #5426
kalugaru

Stage 4
 
kalugaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 213
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
http://www.emm.ro/Video-Maramures/59...Buric-la-Borsa Au Sange`n vene........



Kalugaru : ba frate ruta Satu Mare paulesti valea vinului Ardusat nu o sa se reabiliteze drumu ala nici peste 5 ani....
Cristi,stiu ca no sa fie niciodata drumu sa zic si eu ca nu conduc stresat,la vara nu tare cred ca a fii drumu in lucru
kalugaru is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 10:35   #5427
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Never trust anything that bleeds for a week and doesn't die! Haha
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 13:00   #5428
lanciahf
Banned

Stage 3
 
Join Date: May 2008
Posts: 116
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by kalugaru View Post
Tare m-as mira la vara cand merg acasa,sa-i vad cum lucra la E58,taxe cat incape,in 2 ani fac drumul pana in judetul SM?Apoi Satu Mare ne-o depasit de mult la confort,ce drum avem pe raza judetului bun de mers cu tractoarele ,mi-e rusine de tara noastra



Ervin mai are "boala" cand il apuca,mai sunt si de astia cu aeiere care se dau mari veniti de dincoace,nu trebuie sa te lauzi cand dai de permis,eu cu Nedelcu am dat orasu,apoi e de nota 10,cere viteza,sa termine repede omu,care da si A cade cu Ervin .
Eu am dat cu Ervin ,Nedelcu si cu inca un Domn,(unu mai carunt ,pe la 35 40 de ani,nu mai stiu cum ii cheama) ,toti 3 au fost super de treaba,dupa mine (din cei 3 )Ervin stie cel mai bine sa te evalueze,isi da seama de cad pui centura daca le ai cu condusul sau esti pe langa,daca tremuri si stai ca statuia la volan.....ai sansa sa il pici....nici unul nu are interes sa te pice daca vede ca sti conduce,ca iti place,ca nu ai aere de vedeta...
lanciahf is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 13:02   #5429
trx23

Stage 5
 
trx23's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 502
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Care stie cum e drumul pe gutin,au curatat astia sau nu?
trx23 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 15:39   #5430
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

e curat 100%
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -