Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 09-01-11, 01:20   #5176
e36_boy

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 530
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by robbyxX23 View Post
"Alt clovn" ? In primul rand noi nu te`am jignit asa ca, nu fa lumea "clovn" ca ne suparam.. apropo, nu noi am fost aceeia care ne`am laudat ca avem la activ peste 30 de masini conduse 1-2 km.. , acum nu stiu ce intelegi tu de acolo dar mie imi cam miroase a "uite cata experienta am eu" , iti cam dai singur cu bata in balta, si tot nu mi`ai raspuns la intrebare.
de und sa stiu , dar nu sunt chiar "pielea" ma descurc si eu cum pot ,scuze pt jigniri dar sunt cam la ora asta
e36_boy is offline   Reply With Quote
Old 09-01-11, 11:21   #5177
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre orice!

Log Out!
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 09-01-11, 19:06   #5178
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Talking Re: Discutii despre orice!

nu conteaza cum ai fi ..." dar, daca observi pe aicea noi ne cam respectam sik nu ne "jignim"!!!...pastreaza vocabularu "bunului simt"!!!...baieti vor sa-ti ofere un bun venit mai in stilul "nostru")
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 09-01-11, 19:24   #5179
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre orice!

Intereseaza pe cineva un Nokia N91?
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 09-01-11, 21:44   #5180
dobro_c

Stage 5
 
dobro_c's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 441
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Discutii despre orice!

adevarul e ca nu am mai postat demult pe forum, dar aceasta problema este destul de amuzanta...

ce aveti cu e36_boy ca la 18 ani a condus cat nu o sa conduceti voi in toata viata? vi ciuda? nu de alta, dar acuma ma simt penibil ca de 5 ani conduc aceeasi masina...

@e36_boy: nu-mi spune ca ai un bemveu e36? asai ca dupa tine aceasta este masina suprema? este pe numele tau?
fara suparare, dar te bagi in seamna fara rost... mai bine stai mai in umbra deocamdata sa te cunoasca baietii mai bine, si cand intr-adevar ai ceva de spus spune, dar nu abera...
__________________
WE GO FAST!!!
dobro_c is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 00:24   #5181
robbyxX23
BMW Driver

Stage 5
 
robbyxX23's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 726
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by dobro_c View Post
ce aveti cu e36_boy ca la 18 ani a condus cat nu o sa conduceti voi in toata viata?
ok daca ma urc si eu in 30 de masini, inseamna ca tu nu o sa conduci cat mine in toata viata ta ?
ce treaba are numarul masinilor, cu km parcursi ?
__________________
robbyxX23 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 02:48   #5182
Soche

Stage 5
 
Soche's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 470
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

Gresesti si tu roby ca nu neaparat nr. km parcursi iti dau experienta. Ca degeaba ai tu parcursi 1000km intr-o zi pe asfalt ca daca te baga unu sa conduci 100km in padure pe teren extra accidentat, esti praf.

Cel mai mult depinde de cat timp conduci masina/masini. Doar in timp poti sa treci prin diferite incercari ca si cum treci printr-o iarna cu derapaje controlate/necontrolate sau circulatul pe carosabilul umed si asa mai departe.

Atunci poti sa zici ca ai experienta in condus cand stii cum sa redresezi o masina pe zapada, cand sti sa faci un derapaj controlat, cand stii sa alegi cea mai buna trasa pe un drum accidentat si asa mai departe.

Iar treaba asta nu o poti face decat in timp, in muuuulti ani de condus si dupa ce incerci un drum in toate stariile lui posibile.

Legat de domnu de mai sus. Daca el crede ca are experienta la 18 ani e problema lui. Nu ca noi n-am fost la fel de bravi dupa ce am luat permisul.
Nu mi-e rusine sa recunosc ca si eu credeam ca sunt apt de orice pana am facut cateva boacane.

Totusi, tambalaul asta de mai sus imi aduce aminte de o discutie cu tata pe vremea cand invatam pt permis.
Cand si-a luat el permisul se lauda unul dintre colegii sai de "promotie" ca merge pana nuj unde in ziua respectiva cu masina sa sarbatoreasca si asa mai departe.
Instructorul l-a auzit si i-a zis in fata ca pune pariu cu el ca daca ii lasa masina respectivului elev si il asteapta la gara, adica dupa aproximativ 2 km de oras, ori loveste masina ori ceva nu e bine.
Elevul binenteles plin de el a acceptat pariul. Cand a ajuns la gara in fata instructorului tremura la volan cum n-a tremurat in viata lui. Mai lipsea sa si faca pe el si era serviciu complet.

Eu zic sa lasati voi mai jos nasu cand vine vorba de condus si experienta in condus ca mai e cale lunga pana putem zice ca avem experienta.
__________________
Seat Ibiza - MM 12 ELF

Galerie persoanala de poze -> http://www.wix.com/oiegaspaul/photography

Last edited by Soche; 10-01-11 at 02:53.
Soche is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 11:16   #5183
lanciahf
Banned

Stage 3
 
Join Date: May 2008
Posts: 116
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by robbyxX23 View Post
ok daca ma urc si eu in 30 de masini, inseamna ca tu nu o sa conduci cat mine in toata viata ta ?
ce treaba are numarul masinilor, cu km parcursi ?
Poi cu tine nu se poate pune ,tu ai sute de milioane de km facuti in tota lumea , mergi cu 120 beat si drogat,treci pe rosu...bine'nteles cu experienta pe care o ai. =))
lanciahf is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 11:21   #5184
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

terminati ... pe bune chiar credeti ca ajungeti undeva? toti sunteti talentati si experimentati, nu va mai contraziceti .
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 11:35   #5185
robbyxX23
BMW Driver

Stage 5
 
robbyxX23's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 726
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by lanciahf View Post
Poi cu tine nu se poate pune ,tu ai sute de milioane de km facuti in tota lumea , mergi cu 120 beat si drogat,treci pe rosu...bine'nteles cu experienta pe care o ai. =))
tu, treci pe mess =)) mafiotu becali ce esti =))
robbyxX23 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 12:03   #5186
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Discutii despre orice!

iooi Eu am condus doar 4 masini la viata mea ! ce sofer slab sunt cine ma ajuta si pe mine cu niste masini ? doar sa le parchez sa fac si eu experienta in condus va rog !
__________________

MnezO is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 12:06   #5187
robbyxX23
BMW Driver

Stage 5
 
robbyxX23's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 726
Default Re: Discutii despre orice!

Cand mai vi prin BM ti`o dau sa o parchezi si pe a mea..
robbyxX23 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 13:59   #5188
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Discutii despre orice!

multumesc din suflet
MnezO is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 14:08   #5189
lanciahf
Banned

Stage 3
 
Join Date: May 2008
Posts: 116
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by robbyxX23 View Post
Cand mai vi prin BM ti`o dau sa o parchezi si pe a mea..
Vezi ca tre sa dai 1 mil la spaga
lanciahf is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 17:54   #5190
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by lanciahf View Post
Poi cu tine nu se poate pune ,tu ai sute de milioane de km facuti in tota lumea , mergi cu 120 beat si drogat,treci pe rosu...bine'nteles cu experienta pe care o ai. =))
Asta e MAXIM pe bune=))))
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -