Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 28-12-09, 01:11   #2671
Soche

Stage 5
 
Soche's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 470
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by razvyrulz View Post
Unu la mana. Sunt curios cat de bine trage VW-ul ala la 220.000 + km parcursi ca la cum arata...
Doi la mana abia trece saracu de 180 gafaind si zice ca are cati cai?

Nu ca masinile noastre ar fi mai breze dar macar nu ne laudam daca stim ca nu sunt capabile de drag / drift racing.

In fine, probabilc a nici nu avea rost sa postez ca incepea sa se inabuseasc aposturile espre subiect dar nah. Am ramas uimit de ce am vazut...

Ce va adus moshu ma?
__________________
Seat Ibiza - MM 12 ELF

Galerie persoanala de poze -> http://www.wix.com/oiegaspaul/photography
Soche is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 01:16   #2672
Dolce CST
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,263
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

sincer eu la golfu meu am 227 trage ff bine...ca si la 164 cand lam luat...azi mio dat coment pe hi5 dolar reisarz...face ca..." ii zici la ma...ta ca ii cocalar si am io acuma nu pot sa vb pe 4 tuning dar am eu oamenii mei pe acolo"
Dolce CST is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 01:20   #2673
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Discutii despre orice!

Are spioni...e dur omul
eMH is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 01:36   #2674
dobro_c

Stage 5
 
dobro_c's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 441
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Are spioni...e dur omul
de fapt eu sunt $ reisarul andarcovar de pe 4tuning... eu am fondat clubul $ racer ("I'm your father!"). si tot ce ati spus despre ei au aflat, iar acuma vom veni peste voi si ne vom da pe pinkuri.

eMH tu esti primul. maine la ora 22:00 jos la bifurcatia cu mogosa... te voi astepta chiar eu personal sa ne cunoastem in sfarsit si acolo se va face diferenta intre baieti si barbati...

chiar acuma mi-am instalat NFS Shift (care inca nu-mi merge), dar ma voi antrena toata noaptea pt ziua de maine...

Last edited by dobro_c; 28-12-09 at 01:40.
dobro_c is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 09:16   #2675
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Discutii despre orice!

Nu am "ride" de dat pe canion. Dar am una care stie sa mearga pe camp,daca vrei facem off-road party

Cu $ Reicer ar trebui sa faceti nu pe pink slip,ca ala se rezolva repede. Mai bine faceti pe permis,ca sa fiti siguri ca ala care pierde nu mai conduce o vreme
eMH is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 09:29   #2676
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Soche View Post
Ce va adus moshu ma?
un dolar ........ si un sticker cu dolar reisăr
ballack is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 10:03   #2677
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Soche View Post
Unu la mana. Sunt curios cat de bine trage VW-ul ala la 220.000 + km parcursi ca la cum arata...
Doi la mana abia trece saracu de 180 gafaind si zice ca are cati cai?

Nu ca masinile noastre ar fi mai breze dar macar nu ne laudam daca stim ca nu sunt capabile de drag / drift racing.

In fine, probabilc a nici nu avea rost sa postez ca incepea sa se inabuseasc aposturile espre subiect dar nah. Am ramas uimit de ce am vazut...

Ce va adus moshu ma?

Soche iti spun eu sigur ca golf-urile 4 1.9 TDI sunt foarte ok si cunosc care au peste 300 de mi km si merg perfect daca sunt intretinute cum trebuie ( ma refer la partea tehnica ) esteticul nush ce sa zic.

Nu zic chestia asta pt ca am eu golf 4 pentru ca benzinarul este mai de scurta durata ca TDI-ul dar cunosc oameni care fac ff multi km cu TDI chiar si SDI si sunt foarte multumiti.
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 10:45   #2678
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Discutii despre orice!

ballack dai pace la dolari...nu cred ca isi are rostu ...mai bine uitate pe geam si vezi ca iara ninge si drumuriile is ca ceapa ca deobicei
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 11:46   #2679
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

mai nasol la drumuri e ca ies afara peticele si raman gropi ... ca nu le curata drumarii, asta nu-i noutate ....
ballack is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 12:08   #2680
Soche

Stage 5
 
Soche's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 470
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

Nu e vorba de asta, e vorba ca la 200 mii + cam rar gasesti masini apte fizic. Numa daca chiar a fost proprietarul om cu mintea la cap. Dar nah, sa zicem ca a avut noroc omu cand a cumparat-o.

Dar tot raman la afirmatia ca gafaia rau la 160-162

@ballak. Ce stikere bre? Am eu mai elegant

Bai independentei de la aral pana dupa metro e in ultimu hal. Si apoi sa-mi mai cumpar rovigneta. Tu-le capu ala de politicieni borati. Apropo, feriti-va de numerele straine si taximetristi in perioada asta. Azi 2 erau sa se urce pe mine in oras si cand si-au dat seama scuze scuze.

Last edited by Soche; 28-12-09 at 12:14.
Soche is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 13:40   #2681
mihay_y

Stage 4
 
mihay_y's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 179
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Si acuma sa pun si eu o intrebare asa mai "deplasata" ... pretu' de aici ii pe bucata sau pentru amandoua ?

Ms anticipat !
mihay_y is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 13:49   #2682
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

"Difuzoare coaxiale 6" - mie imi pare ca-s 2 bucati.
Soche, eu ocolesc zoma Metro-aral si merg pe victoriei. e mult mai ok drumul ...
ballack is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 15:00   #2683
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Soche View Post
Bai independentei de la aral pana dupa metro e in ultimu hal. Si apoi sa-mi mai cumpar rovigneta. Tu-le capu ala de politicieni borati. Apropo, feriti-va de numerele straine si taximetristi in perioada asta. Azi 2 erau sa se urce pe mine in oras si cand si-au dat seama scuze scuze.
Si femei incepatoare , ieri erau vreo 2 sa ma loveasca destul de bine. nu stiu de ce, dar sensurile giratorii le creaza probleme

In legatura cu $$$$ reisar, tu esti omule, miezu` din banana (stricata). Pe animalul ala de "2.5" biturbo compresor si nos, cred ca il fac cu carabusu` meu de 1.4

Din pacate e mare gradina domnului !!!
__________________
Rule 1: Always win.
Rule 2: Never lose.
Rule 3: Never back down.


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 17:27   #2684
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

Mephisto, legea numarul 1 (la mine cand e vorba de condus) : NU DAI NICIODATA CHEIA DE LA MASINA UNEI FETE/FEMEI !!!! Asta e axioma !!!
ballack is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 18:12   #2685
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

eu o cam dau ... sarbatori, bere, vin, tarii ... nu prea merge cu condusu' asa ca ... E GREU SA GASESTI UN MIX BUN! )
razvyrulz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -