Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 24-12-09, 18:54   #2626
dobro_c

Stage 5
 
dobro_c's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 441
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Discutii despre orice!

ce-i aia CTR???

sincer eu sper ca ne strangem cativa (nu neaparat sa fie un club) si chiar sa facem ceva... eu oricum m-am lasat de masini (intr-o oarecare masura), dar am trecut la 2 roti si din toamna motoru meu tot primeste piese ca sa-l fac reising adica va fi utilizat pe circuit. pe mine va puteti baza oricand ca voi fi prezent (mai putin la dB drag si bling-bling show)...

ma duc ca deja face vinu flori...
dobro_c is offline   Reply With Quote
Old 25-12-09, 23:19   #2627
Dolce CST
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,263
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Cristi Dolaru $: acuma de sarbatori.le bag ****-n gura la toti din urban racers si de la red line racing asa cu respect..ii urinez pe fatza sugemia-r penisu .... yo respect=))) ma DISTREAZA EFECTIV COPILU ASTA
Dolce CST is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 03:21   #2628
Norbertinio
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 783
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Dolce CST View Post
Cristi Dolaru $: acuma de sarbatori.le bag ****-n gura la toti din urban racers si de la red line racing asa cu respect..ii urinez pe fatza sugemia-r penisu .... yo respect=))) ma DISTREAZA EFECTIV COPILU ASTA
asta a zis el catre tine???
Norbertinio is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 10:15   #2629
mihay_y

Stage 4
 
mihay_y's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 179
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

n-are rost bagat in seama un astfel de fenomen
mihay_y is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 11:40   #2630
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by dobro_c View Post
ce aveti cu oamenii? eu zic ca mai bine sa-i lasati in pace... ei stiu cat de reising sunt. oricum chestia cu cluburile mi se pare de toata jena sincer. avem 5 cluburi de masini si 2 de motociclete, dar degeaba. si adevarul care doare cel mai tare este ca nici un club nu depaseste 500 de cai (cu toate masinile). nu vreau sa supar pe nimeni, dar asta este adevarul...

si in loc sa stati pe forum (asta si mie imi suna) mai bine am merge sa ne imbatam ca i craciunu... v-am pupat pe portofele :P pis

Dobro nu vreau sa ma iau de tine dar esti total pe langa subiect! tu ai idee ce inseamna 500 de CP ? si cat de greu se obtin din o masina stock ma refer sa faci tu caii aceea si nu fabrica ! pt ca am condus dodge ram motor srt 8,3 Cc 630 Cp si nu se simt la fel cum se simt pe m3-ul din clubul meu care are 47X dupa ce a fost facut turbo ! Iar intr-un club auto mai intai conteaza oamenii, ce organizeaza oamenii aceia si abia dupa masinile lor!
__________________

MnezO is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 12:10   #2631
dobro_c

Stage 5
 
dobro_c's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 441
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by MnezO View Post
Dobro nu vreau sa ma iau de tine dar esti total pe langa subiect! tu ai idee ce inseamna 500 de CP ? si cat de greu se obtin din o masina stock ma refer sa faci tu caii aceea si nu fabrica ! pt ca am condus dodge ram motor srt 8,3 Cc 630 Cp si nu se simt la fel cum se simt pe m3-ul din clubul meu care are 47X dupa ce a fost facut turbo ! Iar intr-un club auto mai intai conteaza oamenii, ce organizeaza oamenii aceia si abia dupa masinile lor!
am spus ca cluburile au 500 cp in total (toate masinile adunate si ma refer de cele de la noi)... stiu ca nu e adevarat si ca evident se creeaza noi prietenii, dar eu vad altfel un club auto (asta e doar parerea mea). adica vad motorsport, care nu prea exista la noi.
in fine, asta e doar parerea mea si eu nu am nimic cu nimeni de impartit (cred). eu astept sa-mi termin motocicleta si in primavara sper sa ne vedem la start (drag sau circuit)... pis
dobro_c is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 12:29   #2632
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Dolce CST View Post
Cristi Dolaru $: acuma de sarbatori.le bag ****-n gura la toti din urban racers si de la red line racing asa cu respect..ii urinez pe fatza sugemia-r penisu .... yo respect=))) ma DISTREAZA EFECTIV COPILU ASTA
)cred ca copilu ala e virgin si cauta cu disperare sa "umple pe cineva de respect" ))
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 12:51   #2633
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Dolce CST View Post
Cristi Dolaru $: acuma de sarbatori.le bag ****-n gura la toti din urban racers si de la red line racing asa cu respect..ii urinez pe fatza sugemia-r penisu .... yo respect=))) ma DISTREAZA EFECTIV COPILU ASTA
E clar m-am enervat.Oare dece nu se uita si el in jur.Care e singurul club de cocalari?DOLAR RACERS eu nu iam spus pt ca toata lumea face ce i place dar sa se uite la ei ca de ei rade lumea nu de noi.infine o sa vorbesc cu el cand intra.sa urineze pe cine lo facut.
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 13:18   #2634
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Dolce CST View Post
Cristi Dolaru $: acuma de sarbatori.le bag ****-n gura la toti din urban racers si de la red line racing asa cu respect..ii urinez pe fatza sugemia-r penisu .... yo respect=))) ma DISTREAZA EFECTIV COPILU ASTA
asta o fi membru pe forum de stie ce vorbim de el pe mine ma uimeste gradul lui scazut de cultura. se vede ca a lipsit de la scoala, nici scrie corect nu stie "dolăr reisăr"-ul asta ... nu punem toti bani sa-i cumparam un abecedar de Craciun, asa CA CAdou ???
__________________
Citroen Xsara 1.6 16v 110 CP

Last edited by ballack; 26-12-09 at 13:22.
ballack is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 14:40   #2635
Dolce CST
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,263
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Ar fi ceva...si legat de nivelul lui de incultura subunitar... https://www.youtube.com/watch?v=bedFH...eature=related
noul gutza in actiune=)) sa moara dolaru de oftica
Dolce CST is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 14:55   #2636
Dolce CST
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,263
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Paco4golf View Post
E clar m-am enervat.Oare dece nu se uita si el in jur.Care e singurul club de cocalari?DOLAR RACERS eu nu iam spus pt ca toata lumea face ce i place dar sa se uite la ei ca de ei rade lumea nu de noi.infine o sa vorbesc cu el cand intra.sa urineze pe cine lo facut.
unde sa intre? pe forum?... ma datii pace ca azi so legat de solenza unui pretin de-al meu io propus sa se dea pe talon...dar nush daca vrea morcovaru...oricum...tre sa viu in BM sa il pun un pic la punct si la RESPECT
Dolce CST is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 16:34   #2637
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

nu $tiu ce $-a intamplat cu ta$tatura mea !!!!! Ne-a ajun$ ble$temele DOLAR REI$$$$ERULUI ..........
Dolce CST, esti binevenit. Dam o mana de ajutor mai multi, numai sa scapam de cocalar !!!!!!!
ballack is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 16:52   #2638
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Discutii despre orice!

Ati vazut ce bradutz frumos are in spate? Cred ca vrea sa se faca MC,ca a auzit el ca e tru
eMH is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 16:54   #2639
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Discutii despre orice!

nu chemati clubul la urmatoarele legale ?
Spark is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 16:55   #2640
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

sa ne cante?)
razvyrulz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -