Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 22-07-11, 00:18   #61
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Unleashed show

sa si uitat evenimentu?
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 22-07-11, 12:56   #62
FranktheTank

Stage 3
 
FranktheTank's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 157
Member of:
[VW]
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
sa si uitat evenimentu?
Normal ca s-a uitat. Nu mai vrem sa ne aducem aminte ce "dezastru" a fost
FranktheTank is offline   Reply With Quote
Old 22-07-11, 17:21   #63
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Unleashed show

inseamna ca am facut o alegere buna ca nu am fost si eu
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 23-07-11, 09:13   #64
26MaR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 110
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Unleashed show

toata lumea are de comentat da nu va vad pe nici unul sa o i a de la 0 si sa faceti voi ceva de genu , de 3 ani nime nimic , si cand incearca cineva cat de cat voi nu sunteti multumiti niciodata , numa sa bagati beten roate de pa "marjina santului"
si toti aveti papagal da nu ati fost atatia acolo , in loc sa va strangeti toti macar pentru o zi de duminica .
orice se va organiza lumea ca voi tot no sa vina parca va simtiti ofensati in loc sa incurajati o treaba ca asta, ca altfel no sa se mai organizeze nimeni nimic orice are un inceput si se poate face exact ca si in alte orase
nu zic ca a fost mirific , ii vorba de intentie si iesirea cat de cat din tipar
26MaR is offline   Reply With Quote
Old 23-07-11, 14:00   #65
lanciahf
Banned

Stage 3
 
Join Date: May 2008
Posts: 116
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by 26MaR View Post
toata lumea are de comentat da nu va vad pe nici unul sa o i a de la 0 si sa faceti voi ceva de genu , de 3 ani nime nimic , si cand incearca cineva cat de cat voi nu sunteti multumiti niciodata , numa sa bagati beten roate de pa "marjina santului"
si toti aveti papagal da nu ati fost atatia acolo , in loc sa va strangeti toti macar pentru o zi de duminica .
orice se va organiza lumea ca voi tot no sa vina parca va simtiti ofensati in loc sa incurajati o treaba ca asta, ca altfel no sa se mai organizeze nimeni nimic orice are un inceput si se poate face exact ca si in alte orase
nu zic ca a fost mirific , ii vorba de intentie si iesirea cat de cat din tipar
Subscriu!
lanciahf is offline   Reply With Quote
Old 23-07-11, 14:05   #66
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Unleashed show

Cine a fost de fata, sau a si participat.... nu poate fii de acord cu voi
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 23:25   #67
zed13
Toyota Driver

Stage 5
 
zed13's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 349
Member of:
[Toyota]
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by 26MaR View Post
toata lumea are de comentat da nu va vad pe nici unul sa o i a de la 0 si sa faceti voi ceva de genu , de 3 ani nime nimic , si cand incearca cineva cat de cat voi nu sunteti multumiti niciodata , numa sa bagati beten roate de pa "marjina santului"
si toti aveti papagal da nu ati fost atatia acolo , in loc sa va strangeti toti macar pentru o zi de duminica .
orice se va organiza lumea ca voi tot no sa vina parca va simtiti ofensati in loc sa incurajati o treaba ca asta, ca altfel no sa se mai organizeze nimeni nimic orice are un inceput si se poate face exact ca si in alte orase
nu zic ca a fost mirific , ii vorba de intentie si iesirea cat de cat din tipar
Stii ce zic eu? Mai bine nimic decat sa se faca de cacao. Asa cum pana acum ceea ce a fost organizat s-a facut cu sprijinul unor cluburi auto, cu finantari, chiar daca minore, a fost mult mai ok. Acest "show"a fost facut pentru a se scoate bani. Nici macar nu s-au acoperit gardurile...toata lumea se uita de afara, fara sa dea vre-un leu, deci nici scopul lor principal nu a fost sustinut. Nu ne plangem, dar daca e vorba, mergi pana in cluj anual la KOE sau showurile organizate acolo, macar ai ce vedea. daca ai avea de ales: bagi un drum de cluj sau mariapocs cu 5 pers in masina pt a scoate banii de motorina, sau platesti 20 lei aici si sa ai surprize ca acum? Nu trebuie intotdeauna sa ne multumim cu ce ni se pune in fata daca este si mai bun...
__________________
Displacement is no replacement for BOOST
zed13 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 10:02   #68
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Unleashed show

cu fondurile avute mai bine organizati si voi un show de role si de skateboarding.
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 11:44   #69
26MaR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 110
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Unleashed show

daca toti priviti asa lucrurile niciodata nu o sa fie nimic organizat
26MaR is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 13:13   #70
andreiand1
VW Driver

Stage 4
 
andreiand1's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 264
Member of:
[VW]
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by 26MaR View Post
daca toti priviti asa lucrurile niciodata nu o sa fie nimic organizat
Cu toate ca nu am fost prezent la manifestatie, dar vazand parerile celor care au participat sau care au fost prezenti, as spune ca daca dupa fiecare esec se va adopta aceeasi atitudine cu "mai bine asa decat deloc", niciodata nu se va avansa si nu se va perfecta nimic si tot ce va urma va fi facut sub mentalitatea "mai bine asa decat deloc". Organizatorii daca au tras linie dupa eveniment si au vazut feedback-ul participantilor, mai bine si-ar accepta esecul si nu ar mai incerca sa dreaga situatia.
__________________
"Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that"
andreiand1 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 13:20   #71
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by andreiand1 View Post
Cu toate ca nu am fost prezent la manifestatie, dar vazand parerile celor care au participat sau care au fost prezenti, as spune ca daca dupa fiecare esec se va adopta aceeasi atitudine cu "mai bine asa decat deloc", niciodata nu se va avansa si nu se va perfecta nimic si tot ce va urma va fi facut sub mentalitatea "mai bine asa decat deloc". Organizatorii daca au tras linie dupa eveniment si au vazut feedback-ul participantilor, mai bine si-ar accepta esecul si nu ar mai incerca sa dreaga situatia.
treaca mearga...bine ca a fost si ca "totusi" a trecut repede, dar din pacate a lasat pete urate care nici la spalat nu ies acum!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 13:35   #72
26MaR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 110
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Unleashed show

bine mha si acuma carei faza , daca sa intamplat ce sa intamplat sa nu se mai faca nimic niciodata ?
26MaR is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 13:36   #73
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by 26MaR View Post
bine mha si acuma carei faza , daca sa intamplat ce sa intamplat sa nu se mai faca nimic niciodata ?
daca se face cum trebuie fi sigur ca nu o sa zica nimeni nimic!...oricum sa incercat, organizatori nu au nici o vina ca nu le-au iesit cum si-ar fi dorit si ei! e ceva logic ca nu sa vrut sa se iasa asa!!!
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 16:51   #74
FranktheTank

Stage 3
 
FranktheTank's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 157
Member of:
[VW]
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by 26MaR View Post
bine mha si acuma carei faza , daca sa intamplat ce sa intamplat sa nu se mai faca nimic niciodata ?
Daca faci ceva din pasiune, faci totul ca sa iasa bine, dar cand faci doar pentru profit, cum s-a facut acest "show", se poate vedea ce a iesit, adica un mare nimic. Am fost in acelasi week-end si la Mariapocs unde am dat 100 lei pt. drum plus 40 de lei intrarea si nu "mi-am banuit" ca i-am dat, dar aici, imi pare rau ca am dat acei bani la intrare...
__________________
Before complaining about lag think of Jesus…He lagged 3 days before respawning

Last edited by FranktheTank; 30-07-11 at 16:58.
FranktheTank is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 16:54   #75
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Unleashed show

aceleasi discutii sunt de la inceputul topicului

unu zice ca decat nimic mai bine asa...
Altu o fost naspha
Altu o fost bine...

Ar trabui sa-si de-a cu parerea si cei care au participat cu masinile......
__________________
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 85Kw Variant

Masina mea https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...t-edition.html


DE VANZARE AUDI A4 2.5 V6 TDI QUATTRO https://forum.4tuning.ro/479-anunturi...ml#post5240911



[ VAND ] Electronice Audio Cele mai mici preturi https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...ml#post5243581
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -