Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 30-07-11, 15:59   #76
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Unleashed show

pai s-au dat :P
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 16:02   #77
26MaR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 110
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Unleashed show

.... toate ca toate dar daca este o comunitate de oameni care vor sa faca un lucru eu zic ca se poate face orice foarte bine . uitativa la astea din satu mare cum au reusit sa faca in cativa ani o traditie ... deci se poate mai ales ca suntem destul de multi oameni care pot face lucrul acesta
26MaR is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 16:10   #78
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by 26MaR View Post
.... toate ca toate dar daca este o comunitate de oameni care vor sa faca un lucru eu zic ca se poate face orice foarte bine . uitativa la astea din satu mare cum au reusit sa faca in cativa ani o traditie ... deci se poate mai ales ca suntem destul de multi oameni care pot face lucrul acesta
thumbs up
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 16:11   #79
FranktheTank

Stage 3
 
FranktheTank's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 157
Member of:
[VW]
Default Re: Unleashed show

Daca e sa se faca ceva in Baia Mare, dar ceva din pasiune, care sa ne straduim sa iasa bine, crede-ma, sunt primul pe lista sa ajut si eu cum pot, chiar daca nu cu bani, dar cu orice altceva, chiar si la impartit de flyere daca e nevoie...
__________________
Before complaining about lag think of Jesus…He lagged 3 days before respawning
FranktheTank is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 17:22   #80
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Unleashed show

toata lumea vrea sa ajute , dar cand ii de strans oamenii si pus osul la bataie ....mai greu. recunoasteti ca asa e . daca vreau eu sa ma intalnesc maine sau sapt viitoare cu 5 baieti de aici sa discutam ....fac pariu ca ma duc eu si inca 2 maxim. e greu , fiecare are altceva de lucru cand se fac chestii dinastea , si de aici rezulta interes care tinde spre 0.
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 30-07-11, 19:07   #81
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
toata lumea vrea sa ajute , dar cand ii de strans oamenii si pus osul la bataie ....mai greu. recunoasteti ca asa e . daca vreau eu sa ma intalnesc maine sau sapt viitoare cu 5 baieti de aici sa discutam ....fac pariu ca ma duc eu si inca 2 maxim. e greu , fiecare are altceva de lucru cand se fac chestii dinastea , si de aici rezulta interes care tinde spre 0.
raul te cred, ai dreptate, mai nou nimeni nu misca nimic fara interes, si daca nu iese ceva cascaval..
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 04-08-11, 13:25   #82
joker69

Stage 5
 
joker69's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 322
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
toata lumea vrea sa ajute , dar cand ii de strans oamenii si pus osul la bataie ....mai greu. recunoasteti ca asa e . daca vreau eu sa ma intalnesc maine sau sapt viitoare cu 5 baieti de aici sa discutam ....fac pariu ca ma duc eu si inca 2 maxim. e greu , fiecare are altceva de lucru cand se fac chestii dinastea , si de aici rezulta interes care tinde spre 0.

Ai perfecta dreptate cand a fost vorba sa se organizeze in parcare la real toata lumea eu vorbesc cu ala cu ala da vine nu stiu cine etc etc.
Am umblat o saptamana intreaga pe la directorii de la real si am reusit sa scot o parte de parcare cea dinspre recea la zero lei adica gratis doar sa ii punem pe ei REAL supermarket ca si sponsor principal.
Dupa ce am rezolvat parcarea toti unu intro directie unu intralta si mam facut si de rusine is foarte convins de comunitatea din Baia Mare.
Oricum nu am vazut evenimentul de la targ dar trebuie respectat pentru ca in orasul nostru e foarte greu de organizat ceva.
Nu vreau sa ma inteleaga nimeni gresit.
__________________
" Niciodata nu e nebun cel care cere pretul mare,din contra nebun este cel care il plateste!"
joker69 is offline   Reply With Quote
Old 17-12-11, 15:56   #83
DebreDBR

Stage 2
 
DebreDBR's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 46
Default Re: Unleashed show

Citeam in mare topicul...si e foarte bine ca cineva mai incearca asa ceva , sper ca in vara anului 2012 sa reusim sa facem ceva ca si in anii trecuti , daca nu chiar mai bine , sau mai rau , sau cum va iesi , ideea e ca vom fi acolo , mai multi sau mai putini , cum au facut si baietii astia !

Last edited by DebreDBR; 17-12-11 at 15:59.
DebreDBR is offline   Reply With Quote
Old 17-12-11, 17:54   #84
26MaR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 110
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Unleashed show

Quote:
Originally Posted by DebreDBR View Post
Citeam in mare topicul...si e foarte bine ca cineva mai incearca asa ceva , sper ca in vara anului 2012 sa reusim sa facem ceva ca si in anii trecuti , daca nu chiar mai bine , sau mai rau , sau cum va iesi , ideea e ca vom fi acolo , mai multi sau mai putini , cum au facut si baietii astia !
trebuie sa ne mobilizam si sa facem in primavara ceva , trebuie si se poate , trebuie un pic de vointa si niste oameni descurcareti :d incercam sa facem
sa speram ca o sa fie mai multa lume care o sa sustina ideeile astea si sa vina in fata , cum au facut altii si noi putem
26MaR is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -