Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-11, 23:16   #31
Nesabuitul

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 5
Default Re: Tarani in trafic

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
azi la iesire din recea, spre lapusel un participant in trafic cu o dacia logan.....asa pe rand arunca din masina pungi` servetele, mizerie........romania te iubesc....asta`i frate tara in care traim.
si eu am vazut pe drum spre satumare (portiunea dintre moll si dacia service) un mertan.. care arunca o punga de gunoi in zona ruinelor....ce sa mai...ne obsinuim cu chestii de genul..dar chiar nu e frumos...
Nesabuitul is offline   Reply With Quote
Old 21-07-11, 21:56   #32
C L G

Stage 3
 
C L G's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 138
Default Re: Tarani in trafic

idioti care circula ziua-n amiaza mare cu faza lunga ati intalnit? sau sunt singurul?
C L G is offline   Reply With Quote
Old 21-07-11, 22:32   #33
Dany.bilan628
VW Driver

Stage 5
 
Dany.bilan628's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,551
Member of:
[4Rally]
[VW]
[Toyota]
Default Re: Tarani in trafic

Quote:
Originally Posted by C L G View Post
idioti care circula ziua-n amiaza mare cu faza lunga ati intalnit? sau sunt singurul?
numai vreo 20 pe ziua de astazi
Dany.bilan628 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-11, 00:00   #34
C L G

Stage 3
 
C L G's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 138
Default Re: Tarani in trafic

nesimtiti total.sau orbi,nu mi pot explica
C L G is offline   Reply With Quote
Old 22-07-11, 00:13   #35
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Tarani in trafic

cine stie!...
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 22-07-11, 12:59   #36
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Tarani in trafic

Quote:
Originally Posted by C L G View Post
idioti care circula ziua-n amiaza mare cu faza lunga ati intalnit? sau sunt singurul?
merg ziua cu faza lunga pentru "xenon look" ) si eu am intalnit in trafic asa ceva
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 18-08-11, 10:21   #37
StoRo

Stage 3
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 75
Default Re: Tarani in trafic

Am vazut unu in intersectia cerculara de la semiluna care era parcat in mijloc acolo in intersectie si stateau cu familionu asteptau ceva. Am murit de ras
StoRo is offline   Reply With Quote
Old 18-08-11, 14:34   #38
AsToR

Stage 3
 
AsToR's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 158
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Tarani in trafic

O proasta intr-un passat albasstru, numere de leasing: B124614
Mi-a iesit in fata pe bulevard de la sucursala centrala BCR. Eu eram pe prima banda, in stanga mea era alta masina, proasta a iesit fara sa incetineasca macar si a ocupat ambele benzi, am franat si m-am inghesuit pe contrasens s-o evit calcand linia dubla continua. Cand am oprit-o tot ea a sarit cu gura la mine... Care o vedeti in trafic si vreti sa va reparati masina pe Casco ei, cand greseste incaltati-o!
AsToR is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 20:31   #39
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Tarani in trafic

Stiu ca are un frate pe aici pe forum: Sa ii spuneti la desteptul ala cu pisica alba "BAN" ca data viitoare al sa il iau din plin daca nu se asigura (la iesirea pe Traian de pe Matei Basarab), nu am sa il mai ocolesc. Iar cand nu te asiguri semnul cu care iti ceri scuze nu e degetul mijlociu falfaind afara din masina...
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 20:46   #40
robertSRR

Stage 3
 
robertSRR's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 97
Default Re: Tarani in trafic

Pe domnu cu BAN era sa il "salut" si eu intr`o zi in sensul de la gara, nu a cedat trecerea, a iesit ca lele floare din sens..
__________________
robertSRR is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 22:44   #41
ariciul

Stage 4
 
ariciul's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 255
Default Re: Tarani in trafic

Quote:
Originally Posted by razvyrulz View Post
Stiu ca are un frate pe aici pe forum: Sa ii spuneti la desteptul ala cu pisica alba "BAN" ca data viitoare al sa il iau din plin daca nu se asigura (la iesirea pe Traian de pe Matei Basarab), nu am sa il mai ocolesc. Iar cand nu te asiguri semnul cu care iti ceri scuze nu e degetul mijlociu falfaind afara din masina...
Pai daca nu stie semnele de circulatie ,te semnalizeaza si el cum poate
ariciul is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 23:29   #42
vlad_:P

Stage 5
 
vlad_:P's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 486
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Tarani in trafic

Quote:
Originally Posted by razvyrulz View Post
Stiu ca are un frate pe aici pe forum: Sa ii spuneti la desteptul ala cu pisica alba "BAN" ca data viitoare al sa il iau din plin daca nu se asigura (la iesirea pe Traian de pe Matei Basarab), nu am sa il mai ocolesc. Iar cand nu te asiguri semnul cu care iti ceri scuze nu e degetul mijlociu falfaind afara din masina...
si daca il iei in plin asa curajos cum esti tu, ce rezolvai? erai mai destept? nu. erai mai prost. asa ca decat sa te plangi acasa la mami si la tati sau pe forum, despre cine ti-a taiat calea mai bn incearca sa fi tu ala care evita, ca nu esti tu mai viteaz.
__________________
vlad_:P is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 23:31   #43
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Tarani in trafic

Quote:
Originally Posted by vlad_:P View Post
si daca il iei in plin asa curajos cum esti tu, ce rezolvai? erai mai destept? nu. erai mai prost. asa ca decat sa te plangi acasa la mami si la tati sau pe forum, despre cine ti-a taiat calea mai bn incearca sa fi tu ala care evita, ca nu esti tu mai viteaz.
vlad te inteleg ca tie frate si obligatoriu ii ti partea, dar si eu am patit cu el asa de vreo 2 ori!!!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 23:35   #44
vlad_:P

Stage 5
 
vlad_:P's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 486
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Tarani in trafic

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
vlad te inteleg ca tie frate si obligatoriu ii ti partea, dar si eu am patit cu el asa de vreo 2 ori!!!
nu tin partea la nime da asa vorbesc unii de parca acuma le-a iesit prima data cnv si le-a taiat calea. pana acuma nu au mai patit asa cv. sau ca ei nu au taiat calea la nimeni intentionat sau fara intentie. cam de fiecare data cand ies in trafic cnv imi taie calea sau schimba brusc banda in fata mea, da pentru asta nu ma smiorcaiesc pe forum ca vai doamne ce am patit eu.
vlad_:P is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 23:37   #45
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Tarani in trafic

Quote:
Originally Posted by vlad_:P View Post
nu tin partea la nime da asa vorbesc unii de parca acuma le-a iesit prima data cnv si le-a taiat calea. pana acuma nu au mai patit asa cv. sau ca ei nu au taiat calea la nimeni intentionat sau fara intentie. cam de fiecare data cand ies in trafic cnv imi taie calea sau schimba brusc banda in fata mea, da pentru asta nu ma smiorcaiesc pe forum ca vai doamne ce am patit eu.
normal ca toti am taiat calea, asta este ceva inevitabil!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -