Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 17-12-10, 15:15   #31
FiNuTzU

Stage 2
 
FiNuTzU's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 43
Member of:
[2 Roti]
Default Re: crazy team racers

laudaros mai esti bai andrei)) tine si u ascuns acolo, ca la anu` sa ne putem lauda cu ce a iesit pe "portile" Crazy Customs Onesti
FiNuTzU is offline   Reply With Quote
Old 21-12-10, 11:44   #32
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: crazy team racers

Da frumoase masini ! avem si in iasi un membru al CTR onesti cred care e aici la facultate ! un Club de laudat ! !
MnezO is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 22:18   #33
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: crazy team racers

Quote:
Originally Posted by MnezO View Post
Da frumoase masini ! avem si in iasi un membru al CTR onesti cred care e aici la facultate ! un Club de laudat ! !
Da...Razvan si al lui LOW este membru CTR Onesti...Multumim pentru laude...
O sa incerc sa pun in curand cate o poza cu fiecare masina membra a CTR Onesti...Ca nu am mai pus de mult...Oricum de la anul speram sa ne ridicam si mai mult , sa ne facem cunoscuti , sa mai castigam si noi cate o diploma , un premu , ceva , si sa mai deschidem noi filiale , deja vestul e reprezentat de Baia-Mare , estul de Onesti si centrul tarii de Brasov care au inceput sa se ridice si ei usor-usor...Asa ca ... , tine-ti aproape
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	golf 3.jpg
Views:	110
Size:	70.0 KB
ID:	1791463  
__________________
Crazy Customs Onesti
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 23-12-10, 00:25   #34
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: crazy team racers

Si noi in calitate de club sportiv ne-am gandit la niste filiale in tara ! am incercat cu Suceava dar am renuntat pt ca e mai bine doar la noi in oras si suntem cunoscuti la toate competitiile din tara ! Dar vad ca voi va descurcati cu filialele deci numai cuvinte de lauda am !
__________________

MnezO is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 15:58   #35
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: crazy team racers

Clubul sportiv auto-moto Crazy Team Racers Onesti si Crazy Customs Onesti va ureaza Craciun Fericit tuturor si cat mai multe realizari in 2011...
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 18:36   #36
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: crazy team racers

dar pana la urma CTR unde a prins radacini? la Baia Mare?
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 18:48   #37
barracuda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
barracuda's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 315
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: crazy team racers

[QUOTE=bujuKYL;4229882]dar pana la urma CTR unde a prins radacini? la Baia Mare?[/QUOT



depinde la ce te referi prin radacini )...clubul este infiintat in baia mare cu sediul tot in baia mare si este acreditat, cu filiale la onesti si brasov datorita lui andrey care s-a zbadut si se zbate in continuare acolo departe de noi pt a face treaba cat mai buna...iar rezultatele sunt pe masura mii de multumiri andrey....
__________________
barracuda is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 22:15   #38
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: crazy team racers

[QUOTE=barracuda;4229919]
Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
dar pana la urma CTR unde a prins radacini? la Baia Mare?[/QUOT



depinde la ce te referi prin radacini )...clubul este infiintat in baia mare cu sediul tot in baia mare si este acreditat, cu filiale la onesti si brasov datorita lui andrey care s-a zbadut si se zbate in continuare acolo departe de noi pt a face treaba cat mai buna...iar rezultatele sunt pe masura mii de multumiri andrey....
Din pacate la Brasov nu prea mai e nimic...
Si Onestiul se pregateste de show-ul din mai de la Romexpo , unde vom fi prezenti cu 5 masini la expozitie si ne veti gasi in pavilionul central...

Multumesc ptr cuvintele de lauda Luci...Pai nu trebui sa facem treaba buna ? nu asa ti-am promis cand am facut filiala ???
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 06-04-11, 13:52   #39
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: crazy team racers

faceam referire unde a luat viata pentru prima data! puteai sa-ti dai seama si dupa "radacini"...oricum reusit club! am vorbit acum catva timp de 1 an sau 2 cu mentorul clubului, dar nu mai tin minte unde a luat fiinta pentru prima data! oricum pentru inceput este bine, poate o sa-si revina si bucurestiu pana la urma! felicitari si bafta in continuare...
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 06-04-11, 13:55   #40
barracuda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
barracuda's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 315
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: crazy team racers

[QUOTE=bujuKYL;4232185]faceam referire unde a luat viata pentru prima data! puteai sa-ti dai seama si dupa "radacini"...oricum reusit club! am vorbit acum catva timp de 1 an sau 2 cu mentorul clubului, dar nu mai tin minte unde a luat fiinta pentru prima data! oricum pentru inceput este bine, poate o sa-si revina si bucurestiu pana la urma! felicitari si bafta in continuare...[/QU
poate chiar cu mine ai vb sau cu prietenul meu....cel cu care am fondat clubul...multumin si bafta si voua in continuare
barracuda is offline   Reply With Quote
Old 06-04-11, 14:54   #41
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: crazy team racers

cred ca, cu tine!? pe vremea acea aveai un fiat albastru cu numere de italia si ceva citroen micut si fugar rau!...multumim si noi!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 23:22   #42
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: crazy team racers

ce sa intamplat cu furia mica Citroen saxo? daca nu am gresit modelul? il tot vad in parcare cu numere rosi si pare defect daca nu ma insel?
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 12-04-11, 08:27   #43
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: crazy team racers

La Multi Ani Crazy Team Racers Onesti...Azi se implinesc 2 ani de cand ne-am intalnit prima data sub acest nume..De atunci am avut parte de multe intamplari si iesiri frumoase (gratare , zile de nastere , plimbari in oras , sanius , etc...), ne-am distrat cat am putut noi mai bine...Si totusi am avut grija sa fim si prezenti la cat mai multe evenimente de tuning , sau nu , posibile , unde cateodata am mai plecat acasa si cu o diploma sau o cupa...Cu ocazia implinirii a 2 ani , va urez sa aveti parte de masini cat mai frumoase , la un nivel competitiv cat mai inalt in domeniul tuningului auto , si sa ne mearga cat mai bine de acum incolo , sa ducem numele de CTR la un rang cat mai inalt , si sa ne vedem peste multi ani la fel de sanatosi si puternici ca acum...Cu ocazia asta , va astept vineri seara pe toti la birou , sa sarbatorim acest eveniment , alaturi de ziua mea de nastere si ziua Cristinei...

Spor la treaba in continuare baieti , si va astept la party....

La Multi Ani Crazy Team Racers Onesti

Andrey FTU : Presedinte Crazy Team Racers Onesti
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 22-04-11, 23:41   #44
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: crazy team racers

Crazy Team Racers va ureaza un Paste Fericit , fie ca Invierea Domnului sa va aduca numai bucurii si sanatate si tot ce va doriti alaturi de cei dragi voua.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Copy of daq.JPG
Views:	46
Size:	103.4 KB
ID:	1976652  
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 22-04-11, 23:46   #45
barracuda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
barracuda's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 315
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: crazy team racers

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
ce sa intamplat cu furia mica Citroen saxo? daca nu am gresit modelul? il tot vad in parcare cu numere rosi si pare defect daca nu ma insel?
citroen ax este,nu este defect este un proiect inceput si neterminat,am schimbat motorul si mai am o groaza de munca la ea.....tare greu gasesc piese si pe langa asta imi trebuie un mester bun sa imi lege ecu
barracuda is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -